Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten vagyok és görcsölgete...

5. héten vagyok és görcsölgetek, mintha meg akarna jönni. Ez tényleg normális, ha vérzés nincs?

Figyelt kérdés

Eddig csak naponta 1-2x szúrt bele a hasam aljába, nem is aggódtam különösebben, de ma valahogy többször. Rövid ideig tart maga a görcs, viszont többször visszatér.


Ugye nem lesz baj?


2014. jún. 9. 11:30
 1/8 Margit84 ***** válasza:
Szedj magnéziumot!!! Talán segít!
2014. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, teljesen normális, ne aggódj!

Ha vérzel, az a baj.

2014. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs vérzés, ne is legyen!

Szedek terhesvitamint, elvileg abban minden benne van, köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 9. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedj külön magnéziumot is. Nekem orvos a magnesii citrici-t írta fel. A terhesvitamintól nem fog enyhülni a görcs, a magnéziumtól igen.
2014. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális amit érzel, mivel a tested még emlékszik a menstruációra, ami most lett volna esedékes ugye, de nme jött meg mert terhes vagy! én is éreztem mindkét terhességemnél, amíg nincsen vérzés, és nagyon erös kibírhatatlan görcsölés addig nincs baj, magnéziumot vehetsz be!
2014. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok, van itthon magnézium, akkor veszek is be!

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 9. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
A magneb6-ot kerüld! Molyfing benne a magnézium.... Inkább igyál pezsgőtablettát, magnosolvot, esetleg magnesi citricit. A terhes vitaminban is nagyon kevés a magnézium... Illetve igyál sok folyadékot, ásványvizet. Egyébként a görcsök attól is lehetnek, hogy emlékszik még a szervezeted, ahogy írta az előző is. De ha súlyosbodik inkább menj orvoshoz és majd ő mondd valamit, mint bármi baj legyen.
2014. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kittyke777 válasza:
A menzeszes gorcs vegulis a meh osszehuzodasok miatt vann es ugyanolyan erzes az is amikor a meh tagul legalabbis ezt olvastam a neten, nekem is volt vegig de sajna 12. heten elveteltem viszont akkor egesz nap fajt folyamatosan hol erosebben hol gyengebben de nem annyiora erosen hogy ne birjam ezert nem is gyanakodtam addig amig nem kezdtem verezni....
2016. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!