Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok enni edami,...

Ti szoktatok enni edami, trapista vagy gouda sajtokat?

Figyelt kérdés
Ezekben is lehet lisztéria baktérium? Eddig sosem figyeltem h a csomagoláson fel van-e tüntetve h pasztőrzőtt tejből készült-e.

2014. jún. 9. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Edami és trapista sajtot (bolti) ettem, nem is gondoltam rá, hogy nem lehetne. Én úgy tudtam, hogy csak penészes sajtokat nem lehet enni. Mondjuk már mindegy, egészségesen megszületett a fiam.
2014. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pannónia, és trappista sajtot ettem, a többit egyébként sem szeretem.
2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én terhesen is ettem ezeket. Gyönyörű, egészséges kislányom született. :)
2014. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak a penészes sajtokat hagytam ki a terhesség alatt, mindenféle más sajtot ettem.
2014. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Múltkori babavilágba nyilatkozotz egy hozzáértő orvos ha van időd nézd vissza. Itt mondta hogy lehet enni sajtott még camambert sajtott is ha pasztörözött eljárással készül.31hkm
2014. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt hallottam én is, ezért kérdeztem h pl a trapista mindig pasztőrizáltan készül-e,mert eddig sosem néztem a címkén.
2014. jún. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!