Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rantott trapista sajtot...

Rantott trapista sajtot ehetek 13hetesen?

Figyelt kérdés

Tudom elègbuta kèrdès de azèrt biztosra mennèk, a vèdőnőm nem a tàjèkoztató tipus.

Camambert, fahèjat, kamillàt tudom nem ehetek/ihatok....mi tilos mèg?


2013. dec. 9. 11:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja ès "èttermes"
2013. dec. 9. 11:11
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Orbáncfű tea,nyers hús, nyers tojás (lágy tojás), nem alaposan megsütött stake, alkohol és koffein tartalmú ételek, italok.

Én spec nem tudom megenni az olajban sütött ételeket, hányok tőlük nagyon.

13 hkm.

2013. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Ehetsz nyugodtan. Amúgy ne akarj ennyire betartani mindent amit mondanak, mert bármit ehetsz amit szeretnél. A camambert sajtot is ettem terhesen, semmi bajom nem lett tőle.
2013. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szia a penészes sajtokat nem lehet enni. sima rántott trapistát nyugodtan ehetsz!
2013. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
4-es vagyok de egyébként camambert én is ettem terhesen :)
2013. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Ehetsz nyugodtan. Amúgy ne akarj ennyire betartani mindent amit mondanak, mert bármit ehetsz amit szeretnél. A camambert sajtot is ettem terhesen, semmi bajom nem lett tőle.
2013. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan ehetsz, ez abszolút nem tiltólistás.

Mást is lehet, csak mértékkel. De ebben a témában általában eltérőek a vélemények. Koffein? Napi egy nem túl erős kávétól sem lesz semmi bajod.

A kamilla egyébként új nekem.

Ha minden ilyen marhaságot betartanánk, levegőt se nagyon kéne venni, tele van szennyezéssel. ;)

SzZóval nyugalom! Boldog babavárást!

2013. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi, véletlen kétszer küldtem el :)
2013. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy a 2.írta. Ezeknél az ételeknél fokozottabb egy esetleges fertőzés.

Egyél amit megkívánsz! Az alkohol sem tiltott szó szerint!

Egy pohárka vörösbor,v.sör simán belefér. Utolsó időben a konyak is ajánlott lehet görcsoldó izomlazító hatása miatt!

Mielőtt valaki jönne hűlledezni,nekem a szülész orvosom adta,majdhogynem parancsba,h.ha nagyon keményedek igyak 3cl konyakot!Így kihúztam 37.hétig 2in1-ben!

2013. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Annyi mindet lehet olvasni a neten most èpp azt làttam meg hogy mèzet es màjat sem szabad, erre mit ettem a hètvègen màjgaluska levest ès mèzes dió szeletet. Megőrülök, vèdőnőm meg csak húzigàlja vàlàt...

Ma meg a vàlasztható menü ràtott camamber vagy tarpista.

2013. dec. 9. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!