Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mar a reggeli rosszullet...

Ez mar a reggeli rosszullet lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

3 napja minden reggel ugy ebredek, hogy nagyon erosen olyan erzesen van mint aki masnapos, kavarog a gyomrom, meg a szemem nyitva tartani is rossz..kicsit szedelgek is. Teljesen arra emlekeztet mint amikor az ember elmegy szorakozni egyet, sokat iszik, es maasnap reggel a rosszullet kornyekezi..

Csak furcsa erzes volt, egyertelmuen nem iszom, de mikor felkelek rosszul vagyok.

Ez a hanyinger emelyges dolog lehet ilyen?



2014. jún. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie?

Nem akarlak lelombozni, simán lehet ettől a r....t melegtől

2014. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont így jellemeztem a rosszulléteimet (nekem egész nap tartott 6-10. hétig), hogy olyan mintha másnapos lennék, még a szám íze is borzalmas volt.
2014. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Bocsi azt el felejtettem irni h 6 hetes vagyok:)

Lehet h a meleg is ratesz, mert borzalmas ez az ido...

2014. jún. 10. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ez attól van nekem 5 hetesen kezdődött nagyon durva masnapossàg érzés,undorító szàjíz..etvàgyam se volt..en nagyon rosszul viseltem sajnos csak feküdni tudtam!most kezd mulni es sokkal jobban vagyok 14 hetesen:)
2014. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!