Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullét 7 hetesen?

Reggeli rosszullét 7 hetesen?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa rosszulléteim vannak. Reggel felkelek, egyből émelygek, hányingerem van. Aztán ha útnak indulok, elkezdek nagyon szédülni. Olyan dél fele rám tör a fáradtság, extrém álmosság. Ez az egész eltart du. 4-ig kb. Majd estére megszűnik minden. Éjjel álmatlanság gyötör.

Megfigyeltem, minden nap így megy. Ez normális?


2014. ápr. 22. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális !
2014. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!. Kiegészíteném annyival, hogy tudom mik a terhesség tünetei, csak az furcsa nekem, hogy ennyire rendszeresek ezek a panaszok. És estére kicsattanok az energiától. Reggel meg még dolgozni se tudok menni.
2014. ápr. 22. 09:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam meg úgy volt, hogy pár napig volt tünet, aztán megszűnt, utána újra volt.


Boldog Babavárást!

2014. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!velem ugyan ez volt.csak én nem birtam a hányingertől enni csak du. .tegnap óta elmúlt a folyamatos hányinger és tudok enni is.nekem annyira nincs erőm meg kedvem s3mmit csinálni h az valami hihetetlen.én is 7 hetes vagyok :)
2014. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ivilicious ***** válasza:
100%

Fú én fel sem bírtam kelni az ágyból, annyira hányingerem volt, nagyon rosszul viseltem, aztán 9-10hetesen pedig már este 7-8kor aludtam elfele !:D hánytam is, mint a kutya, sokszor.

most már egész jól vagyok :)csak kicsit álmatagon :) 16.hetesen.

Teljesen normális.

2014. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez teljesen normális. Az hogy mik a terhességi tünetek, mindenkinél teljsen más, így szinte bármi lehet.

A reggeli rosszullétre nekem a banán segített,egyszer sem hánytam, az álmosság pedig kb a 11. hétig tartott. Amikor tudsz pihenj le.

2014. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Normális. Még így is örülhetsz,hogy "csak" ennyire vagy rosszul. A fiammal 2 hétig volt csak hányingerem,de abban a 2 hétben nem tudtam semmit sem csinálni. Éjszaka is felébredtem és mentem hányni,semmi szünet nem volt,folyamatos hányinger és hányás,3 kg-t fogytam. Most várom a másodikat,5 hetes vagyok,reggel émelygek és szédülök,de próbálok mindig enni,mert ha üres a hasam,csak még rosszabb. Remélem ennél durvább most nem lesz,mert sajna nem tehetem meg,hogy egész nap feküdjek és pihenjek,van egy másfél évesem. Egyébként azt mondják a magneb6 segít a hányingeren,én nem próbáltam,de lehet,hogy veszek majd.
2014. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes, hogy mindenkinél más és más. Nekem ez az első babám, nagyon meg vagyok rettenve amikor rosszul vagyok. Most otthon pihenek. Felkeltem 8-kor az egész éjszakai forgolódás után, aztán felmostam a padlót,de abban kifáradtam. :)
2014. ápr. 22. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ikreim lesznek, most vagyok a 16. hetben, es mostanra kezdett megszunni az elotte majdnem 3 honapig tarto egesz napos rosszullet. Bar en reggel ereztem mindig a legjobban magam, de del fele mar jott az emelyges, faradtsag, hanyinger es egeszen lefekvesig tartott. Hal`istennek a 13-14. heten enyhult, es mara mar szinte teljesen elmult, ugyh kitartas!! :)
2014. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek a terhesvitamin reggeli bevétele ront a helyzeten? ( reggeli közben)

Köszönöm! Mindenkinek boldog babavárást!

2014. ápr. 22. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!