Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az afp hány hetesen veszik...

Az afp hány hetesen veszik le? Ls mi van ha nem jo az6 eredmény?

Figyelt kérdés
mit mutatna meg ha nem jo az eredmény?és hová küldenek vele?
2014. jún. 11. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
16. héten. ha az eredmény nem jó,további vizsgálatokra küldenek. de ez a vizsgálat júliusban meg is szűnik,túl sok fals eredményt hozott. én pl. még épp h beleesem,meg kell csináltatni.
2014. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem májusban csinálták és előre szòltak,h ne ijedjek meg,ha rossz az eredmény. Majd a genetikai Uh sokkal pontosabb lesz a 18-20. héten.Ha ott gond van,na akkor kell komolyabban vizsgálòdni.
2014. jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénteken megyek vérvételre. Sajnos pont beleesek én is. Nekem a kombinált tesztem pozitiv lett, ott is elkuldtek további vizsgálatra. Remelem ezzel mar nem lesz gond. Nekem elég lenne csak az uh is. Kar hogy kotelezo a vérvétel.
2014. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3dik vagyok.

Lemaradt, hogy 16+1 hetesen megyek vérvételre. Ha gond van, ha nincs, utana mindenkeppen kell a genetikai uh.

2014. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rossz lett az eredményem, és a 22. héten (!!!!) küldtek genetikai tanácsadásra, ekkora hülyeséget! A tanácsadáson kiröhögtek hogy mit keresek ott, ha baj van, már úgy sem lehet semmit sem csinálni. Végigparáztam a terhességet, és született egy tök egészséges kisfiam. Az AFP egy hülyeség.
2014. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!