Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi van? P2-es eredmén...

Ilyenkor mi van? P2-es eredmény rákszűrésen, vissza kell mennem kontrollra, de a dokim szerint semmi gond? Lent a többi.

Figyelt kérdés
2 hete vették le a kenetet,előző héten csütörtökön voltam terhesgondozáson,ahol kézhez kaptam az eredményt. Láttam,hogy p2-es lett,de a dokim azt mondta,hogy minden rendben van,nem vett le új kenetet. Ma kaptam egy levelet,miszerint a rákszűrés eredménye nem lett tökéletes és jelentkezzek kontrollra. Ilyenkor mi van? 20.-án keltezték az eredményt,én 22.-én voltam a dokimnál.
2014. máj. 27. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes. A P2-es eredmény teljesen normális, tényleg nincs vele gond. Hívd fel őket, hogy kiért kell ismételni.
2014. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a P2 teljesen jó eredmény,nem kell ismételni.
2014. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van esetleg HPV gyanú? Engem p2es eredménnyel es hpv gyanúval hivtak vissza a rendelésre.
2014. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tuti,hogy nem. Egyrészt egy ilyen HPV-s kocka sincs beikszelve,másrészt a dokim is ugyanezt a leletet látta és szerinte meg minden a legnagyobb rendben. Ma már nem értem el őket,majd holnap. Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 27. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemi életet élő nőnél a P 2 a normális! P1 legfeljebb szűz lányoknál fordul elő!
2014. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekes,mert az első gyerek előtt sokkal gyakrabban tudtunk együtt lenni,kb 2 naponta. Előkerestem az első terhességem alatt végzett cytológiás papírt és akkor P1 volt. Mondjuk most sem ez volt a gond,hogy P2,mert betelefonáltam és egy enyhe gyulladás miatt hívtak vissza,csak nem értem,hogy akkor a dokim miért nem csinált semmit. Hétfőn megyek,hogy megnézzenek,de eléggé beparáztam :( mondjuk olvastam,hogy a fog.gátló is felboríthatja a hüvelyflórát,igaz január óta nem szedem,márciusban jött össze a baba. Remélem minden rendben lesz. Köszi a válaszokat!
2014. máj. 29. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Van P1-es nem szűzeknél is,de nagyon-nagyon ritka.Nincs miért aggódnod.
2014. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!