Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességem van 12hetes...

Ikerterhességem van 12hetes vagyok ha csinálok pl házimunkát bekeményedik a hasam miért? Pedig közbe pihenek is és nem erőltetem magam.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
3,5 eves ikreim vannak. En vegig kemenyedtem, orvosi utasitasra minden nap ittam vorosbort, az segitett. 40. Heten szultem.
2014. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Regina83 válasza:
Nekem is ikerterhességem van, 14 hetes vagyok. Nekem is bekeményedik a hasam, de nem hiszem hogy ez baj lenne, a védőnő mondta hogy a 2 baba miatt jobban feszülhet a hasam, nyomás érzést érezhetek a hasamban.
2014. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló neked első terhességed? nekem a második de első ikerterhességem.A második baba miatt keményedhet hasunk? nekem a hasamba is beleszúr rendesen.Remélem ez nem nagy probléma.(elmúlik?) Ha gondolod tartsunk össze beszélgessünk h melyikünknek milyen a terhessége,ugy gondolom ez jo dolog lenne :)
2014. ápr. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!