Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A toxoplazma miatt, hogy és...

A toxoplazma miatt, hogy és mennyire mostátok meg a zöldségeket, gyümölcsöket? Én a paradicsom, paprika stb meleg vízzel kb 10szer átsikálva. Most epret mostam és nem tudom mi a technikája. Mennyire kell? Köszönöm előre is : - )

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagosan mosok mindent. ugyanúgy mint előtte.
2014. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Domestosba is áztasd be, biztos, ami biztos!
2014. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Állati termékekkel, hús, tojás, és trágya-gyanús termőfölddel kell vigyázni, gyökérzöldséget meg kell hámozni, amúgy semmi veszély. Simán mosom vízzel.
2014. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ez egy kérdés volt, nem tudom miért kell így válaszolni, hogy domestosozzam is
2014. máj. 4. 21:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig.
2014. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azért mondta a domestost a 2-es, mert ő is látja azt ami nyilvánvaló, hogy beteges amit csinálsz.
2014. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
AMennyire tudod alaposan, mosd meg, nem tudsz ennél többet.
2014. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de honnan tudnám, hogy mennyire kell?hogy ha esetleg van rajta vmi akkor mitől mosódik le, pusztul el?orvosok is csak mindenre hümmögnek
2014. máj. 4. 22:07
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

akkor vegyél mikroszkópot és vizsgálj meg minden szem epret, hogy maradt e rajta valami!

Most komolyan... Átmosod 2-3szor, és bizol benne, hogy nem marad rajta semmi olyan, amitől kipurcansz.

Ennyire azért már nem kéne paranoiásnak lenni. Tuti maszkban meg védőruhában takaritasz...

2014. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mekkora parasztok vagytok! egyáltalán nem, ráadásul állatokat látok el, de ha nem haragszotok, akkor az elütött sebes cicámhoz mikor ápolom igenis kesztyűben nyúlók
2014. máj. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!