Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a beágyazódástól...

Szerintetek a beágyazódástól lehet egy kis vérzésem a ciklus 20 napján? 24 én volt meg a vérzésem 5-6 napig tartott.

Figyelt kérdés
Együtt voltunk megszakítással védekeztünk 31 én ,1 én ,8 án ,9 én.Nem lenne baj ha baba lenne.Szurkál a méhem petefészkem görcsölök és fel vagyok puffadva gyakori vizelési inger van.Nem vérzek rendesen csak néha van egy kis mennyiség ami inkább barnás szinű vagy sötétebb piros.Általában tojásfehérjés nyák mindig a ciklus 10-11 napja körül szokott lenni
2014. jún. 12. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet. De ezek a tünetek ugyanúgy jelezhetnek terhességet, mint közelgő menstruációt.

Azért drukkolok! :)

2014. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki rendesen megjött:(
2014. jún. 12. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom...

Legközelebb ne védekezzetek, ha jobban örülnél a babának, mint a mensesnek. :)

2014. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretne babát valamilyen szinten de mégsem.Tegnap óta nincs vérzés csak puffadás 1 napig volt valami.
2014. jún. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!