Mit érez a baba?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdéseket teszek fel, de nagyon érdekel és első baba, kérlek ne OFF-oljatok. köszi :) Szóval arra lennék kíváncsi, hogy így érintésre lehet-e érezni a kicsi szívverését? A baba érzi, hogyha a párom simogatja a pocakom? Hallja, ha beszélnek hozzá? Érzi, ha a boldog vagyok, vagy jó kedvem van, vagy esetleg rossz? Most fogok a 12. hétbe lépni vasárnap. Lehet, hogy mindez korai még, de komolyan nem tudom ezeket. köszi előre is a válaszokat! :)

2014. jún. 12. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sorban :-)

Nem lehet érezni érintésre a szívverését. Amit esetleg érezhetsz az a te szívverésed vagy bélmozgás.

A bab nem tudja szerintem megkülönbzötetni, hogy éppen ki simogatja, viszont azt olvastam, hogy ha ordateszed a kezed vagy a párod odateszi a hasadra, akkor egy idő után a baba odakuporog, mert ériz a meleget (ezt sem lehet érezni kívülről még jó sokáig)

A külső hangokat a 19. héttől hallják

A jó és rossz kedvet meg abból érzi, hogy feszült, stresszes vagy-e vagy éppen nincs semmi bajod.

Egyébként a neten találsz nagyon sokféle hetekre lebontásos leírást, hogy melyik héten mi történik a bbaával, hogyan fejlődik. Én ezeket szívesen olvasgattam.

2014. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzi:))) jót tesz neki a szeretet:) Fellegi Ádám zongoraművész be szokott járni a szülészeti klinikára és Mozartot játszik a kismamáknak - mert tudják, hogy jó nekik.
2014. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A kicsi szívverését nem lehet érezni!!Amiket felsoróltál azokat érzi a baba minden hónaban egyre jobban sőt a fényt is látja meg tudja külömböztetni hogy világos van e vagy sötét.neten ketess rá a baba fejlődésére hópanról hónapra ott szépen leírják mikor mi aktuális a babánál!!
2014. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húúú köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jún. 12. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

érdekes volt, mikor vártam a babámat, akkor elég hamar éreztem mocorogni, és ekkor kivül is lehetett érezni, vékony hasfalam volt.

az én babâm elhúzta magát ha simiztem, utána, meg vissza "jött"

imádtam hogy mozog!! nagyon hiányzott szülés után, még most is hiányzik vissza emlékezve!

az apja ha hangosan nevetett megugrott


én is olvasgattam hetekre lebontva hol tart éppen

meg letöltöttem a womanlog terhességi naptárt a telefonomra


szívből gratulálok, és boldog babaváràst!!!!! :)

2014. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a gratulációt és a válaszokat! Már én is egy rakat oldalt olvastam, ahol hétről hétre lebontják a terhességet, csak tapasztalatokra is kíváncsi voltam. :)
2014. jún. 12. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Én annyit gondolok másképp mint előttem a lányok, hogy érzi h ki simogatja a pocakom! Ha én akkor minden rendben, odabújik, kidomborít ezt-azt, a férjemet is "megszokta" már, az elején vele is szégyenlős volt:), de ha szólok pl szüleimnek, hogy fogják meg a hasam, akkor síri csend, mintha nem is lenne ott bent senki:).

A hangulatodat is nagyon érzi, úgyhogy be happy :), én ezt akkor vettem észre, mikor már éreztem a mozdulatait, egy-egy stresszes napon végig pörgött, akkorákat rúgott, h néha fájt, érezte hogy valami nem ok idekint.. Nagyon jó érzés ezeket felfedezni, sok jó dolog vár még rád:)!

2014. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!