Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmustól érez valamit a...

Az orgazmustól érez valamit a baba?

Figyelt kérdés
Jó az neki, vagy nem?
2012. szept. 2. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem fogja megmondani, az tuti.

Nincsenek még gondolataik, emlékezetük meg abszolút.

Max hogy gyorsabban ver a szived annyit érez.

2012. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyában boldogsághormonok szabadulnak fel, az lehet, hogy a babára is jó hatással van. De nem vagyok szakértő. :)
2012. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az endorfint (boldogsághormont) ő is érzékeli az tuti. Valószínűleg élénkebb lesz utána, de magából az orgazmusból nem érez semmit, mert anatómiailag lehetetlen. Max ha bekeményedsz az orgazmustól, akkor azt érzi, de azt is csak közvetve.
2012. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Járok egy pszichológushoz relaxációra és azt mondta azért is nagyon jó az orgazmus terhesség alatt mert a babára nagyon jó hatással van boldogság-jó érzés amit Ő is érez, tehát sok orgazmus boldog baba:-)))
2012. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt olvastam hogy az a hormon ami orgazmuskor felszabadul eljut a babához is és ő is érez belőle valamit.

boldog bavavárást!

2014. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!