Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kis mami aki...

Van itt olyan kis mami aki 2015 Január végére várja a babáját?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 7.héten :) Ha van kedvetek beszélgetni írjatok.

2014. jún. 14. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Január, de közepe. :) 10. hétben vagyok :)
2014. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Viktoria1978 ***** válasza:
Szia!Februar elejere varom a masodik babamat. Nektek is fajd a derekatok, ill. menzesszerü hasfajas? Me a masik, hogy szegeny ferjemet szinte ok nelkül cseszegetem:) ez a hormonok miatt is lehet? Vannak hasonlo tapasztalataitok? Allando faradtsag? Lehet ezt a 16 honapos kisfiam okozza, aki mellett, ha nem a kisagyban van 1 percet nem lehet ülni:)
2014. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozások rám is eléggé jellemzőek, a fáradtság néhol. Nálam inkább az, hogy van 3-4 nap, ami elég rossz, utána 3-4 napig tök türhető a dolog.
2014. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

En is februar elejere varom :)

A tunetek gyulnek, egyre rosszabbak...de tudjuk miert!!:)

En is ideges vagyok minden miatt ok nelkul....eleg rossz, de vhogy nem tom magam visszafogni.:)

2014. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Viktoria1978 ***** válasza:
Egyikünk parja sem irigyelhetö, e leirtak alapjan:) Mit szeretnetek, kisfiu, kislany? Mikor kezdtek el veszegetni ruhakat? Nekem kisfiam van, szeretnek egy kislanyt, kis rozsaszin habos-babos ruhacskakban:)
2014. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én is január 27.-e környékére várom.A terhességi rosszullét engem sem került el,sőt vannak napok,amikor annyira rossz,hogy kimozdulni sem tudok itthonról,mert tuti minden bokrot megtisztelnék.XD

A férjem hősiesen tűri a rigojáimat. :)

Ti mit szeretnéte jobban,kisfiút vagy kislányt?Esetleg van valaki aki már a nevét is tudja?

2014. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok! Én jan.24re vagyok kiírva. Engem elkerültek a rosszullétek szerencsére cserébe pecsételek... Ezért nem is dolgozhatok és ha nem figyelek oda az egésznapot végig tudnám aludni :-)
2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gyovaieri válasza:
Sziasztok! Én 12. hetes kismama vagyok, január 2.-ra vagyok kiírva. Én is rettentően rosszul éreztem magam az elején, mos tmár kezdenek enyhülni a tüneteim, de a fáradékonyság és az ingerlékenység még megmaradt.
2014. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én még nem kaptam meg a kiskönyvemet,de január vége,február elejére várom a harmadik gyerkőcömet. Van két lányom 5,6 évesek. Szeretnék egy kisfiút. Rosszullétek.. hát.. sajna nekem kijutott bőven. Reggeltől estig tartó hányinger ami eléggé elviselhetetlen,szédülés,gyomorégés főleg este fekvésnél ami minden napos. Ti hol fogtok szülni? :)
2014. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gyovaieri válasza:
A rosszullét nálam is egész napos volt, most már szerencsére elmúlt :) én Szegeden fogok szülni.
2014. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!