Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 nap múlva megyek az első...

4 nap múlva megyek az első uh-ra (6 hetes) szívhangot nézni: van valaki hasonló cipőben -hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Két hete lett pozitív a tesztem; szépen erősödik; bár már pár napja nem csináltam; szerdán megyünk; addig már nem is fogok.

Semmi komoly tünet; de már úgy örülnék egy jó kis hányásnak :-) Megnyugtatna, hogy tényleg terhes vagyok.

A melleim érzem egyedül -az első teszt előtt egy héttel kezdődött kb. Ill. néha hogy " dolgozik a hasam".

Ti hogy vagytok? Hogy bírjátok? Én annyira izgulok......... remélem, nem egy ábrándot kergetek! Olyan hihetetlen az egész! Rég óta tervezett baba :-)



2014. jún. 14. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem ma lett pozi a tesztem,én sem fogtam még fel:)Csak jár az agyam,nőgyógyász,mikor szóljak szülőknek,barátoknak...Nem akarom hogy vaklárma legyen:)
2014. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 4+3 hetes vagyok, nekem is hihetetlen, a hasam sokat "fáj". A 6. hetet én is szeretném megvárni az első vizsgálattal.
2014. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én kedden megyek 6.hetes vizsgálatra. Két hete teszteltem erős pozit. Semmi tünetem nincs azon kívűl h mindig éhes vagyok s puffadt. Nekem 2. baba, és az első terhességemnél 8.hétnél jelentkezett a hányinger ami két 7ig tartott hányás nélkül. utána annyi tünet volt h nőtt a pocim. remélem most is szerencsés terhességem lesz. ne aggódj, inkább örülj h nem hánysz :-)
2014. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia, képzeld NEKEM pontosan ugyan így van :),szerdán megyünk először dokihoz(hat hetes leszek,annyira várom már ,hogy számolom a napokat mennyit kell még aludni pedig nem első baba :))
2014. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon megmosolyogtattál, pedig elég sz.r napom van :/ :D "úgy örülnék egy jó kis hányásnak :-) "

Én most 5 hetes vagyok, de nekem is csak a melleim fájnak,semmi hányás. Puffadás van+ erősödő pozi teszt. Mondjuk nem teszteltem pár napja, de legutóbb erős volt :)

Nyugi nem lesz baj :) nem mindenkinél van rosszul lét, vagy még nagyon az elején vagyunk, és azért nincs. Mondjuk én azt a részét nem várom :D utálok hányni :D

2014. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerdán leszek 6 hetes, akkor megyek dokihoz, de mindegyiktesztem nagyon szép erős pozitív már.

Hányni nem hánytam még, de annyira érzem a savam, hogy megőrülök. Refluxos vagyok,d e most a doki eltiltott a savlekötőtől és így nagyon rossz, mert nekem a nyelőcsövem vége nem zárt, hanem nyitott és így a gyomorsav visszaáramlik a nyelőcsövembe a gyomromból. :(

Ezek a kekszek, hideg tej, pattogatott kukorica nekem sz..t se érnek... De hát ez van, azért már várom a 12. hetet, onnantól legalább szedhetek savlekötőt! :D

2014. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok kislányok!!!!!!!!!! Pulzál a pici szíve!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))) Olyan nagyon boldogok vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már voltam a védőnőnél, van kiskönyvem, holnap megyek terhes tanácsadásra a beutalókért! :-) Hasonló jókat kívánok nektek is!!!!!!!!!!! ÉS várom hogy kivel hogy alakulnak a dolgok! :-)

Tünetem még mindig annyi; kicsit érzem a hasam néha; és kicsit a melleim :-) Jajj de nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ennél szebb látvány nincs is a világon!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amikor a gyerekedre nézhetsz :-)

2014. jún. 18. 22:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Sziaaa :) nagyon örülök, olyan jó volt ezt olvasni :) már alig várom, hogy átéljem :D jövő héten leszek 6 hetes, jelenleg nőgyógyász után kutakodom, mert akihez jártam, elhunyt egy szörnyű balesetben :( sajnos nagyon nehéz itt a környékünkön másik (jó) orvost találni

Boldog babavárást :)

2014. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja, 5-ös voltam :)
2014. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Pont 6 hetesen voltál uh-n?

2014. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!