Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék 28-29 hetes kismamik...

Szeretnék 28-29 hetes kismamikról hallani?! Hogy vagytok, milyen érzéseitek vannak? Készen van a gyerekszoba? Stb.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én jól vagyok, mint mindig, most sincs semmi bajom. 29 hetes vagyok. A gyerekszoba késszen van, mivel ő már a második babánk, így az 1 éves "nagylányunk" kinőtt dolgait örökli a kistesó. Milyen érzésekre gondolsz? És te hogy vagy?
2010. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 29+5 hetes vagyok ma, és alapjában véve teljesen jól vagyok, néha, főleg kajálások után érzem, hogy nehezebben kapok levegőt. Most dec. 30-án voltunk 4D UH-on, ahol azt mondták, hogy 80 mm a BPD, ami nem olyan kicsi. És elég nagy hasam is van, mindenki azzal jön, hogy biztos jó nagy baba lesz... De a közérzetem az teljesen jó, és még aludni is elég jól tudok. Gyerekbútorokkal nagyjából kész vagyunk, a kiságyat még nem raktuk össze, addig is csak fogja a port, majd szerintem néhány hét múlva szereljük össze. Még azért hiányoznak dolgok, pl. a kiságyba matrac, meg a pelenkázóra az a szivacs (nem tudom mi a neve), kiskád, meg ilyesmik, amiket szerintem jövő hétvégén próbálunk majd megvenni. És te hogy állsz?
2010. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29ik hetbe jarok es mult heten ket napig nagyon feszult a hasam alja, olyan ezes volt mintha a baba akarna kijonni. Most mar jol vagyok. a hasam nem tul nagy 100cm korfogatu. a babaszobat majd a jovo heten kezdem el berendezni. Ruhakat mosni meg kesobb. Te hogy vagy?
2010. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szisztok,28hetes leszek holnap,mi még semmit nem vettünk meg,kivéve a babakocsit:-)amivel még ráértünk volna.Az éjjel forgolódott a bébink,kereste a helyét,még nem fordult be,nem tudom mikor fog,de egyre szűkösebb neki bent,néha tolja,feszíti a csontjaimat meg a méhfalát.A tegnapi éjjel volt az első,hogy reggel 6ig nem hagyott aludni a forgása miatt,feszült a hasam.A cuccokat a jövőhéten kezdjük el gyűjteni.Még van 2,5-3 hónapunk,gondolom elég lesz.

Könnyű szülést nektek és élvezzétek a babahordást!!Mi 03.30-ára vagyunk kiírva,Ti?

2010. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 29hetes vagyok eddig minden oké volt de szilveszter óta nagyon vizesedik a lábam nem tudom ti hogy álltok ezzel?

A hasam hatalmas sokan el se hiszik mennyi van még hátra bár nekem a harmadik baba és egyik gyermekemmel sem volt kicsi a hasam.Éjjelente meg iszonyatosan görcsöl a vádlim így magnéziumot is el kellet kezdenem szedni a vas meg a magzatvédő tabletta mellé.:-(((((

Te hogy vagy???

2010. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja a babaszoba sehogy se ál még mi még csak most kezdünk el vásárolgatni én ilyen hülye babonás vagyok......

utolsó voltam

2010. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Mi is jól vagyunk, sokat mozog a babóca! Én babonából még semmit sem vettem, úgy gondolom, a január elég lesz a beszerzésre! Kedzek egyre többet a szülésre gondolni, tegnap ezzel álmodtam! Első baba lesz, úgyhogy kicsit félek! Ti hogy vagytok ezzel?
2010. jan. 3. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamiért most éjszaka nekem is sokat járt az eszemben a szülés, hogy mi lenne, ha hamarabb beindulna, tudnám-e hogy mit kell csinálni stb. Nem érzem még hogy a szülésre fel lennék készülve, nem félek tőle, csak még pl nem találkoztam a szülésznővel, nem voltam az osztályon, azt se tudom hova kell menni (nyilván odatalálnék ha muszáj lenne :)) Majd ezekre most januárban szeretnék sort keríteni, és van egy csomó kérdésem is a szülésznőhöz, amiket ha megválaszol, akkor nyugodtabban várnám a nagy eseményt. Egyébként márc. 16-ra vagyok kiírva.

Én nem vagyok babonás, a vásárlásoknál inkább az járt az eszemben, hogy könnyebb viszonylag kis hassal rohangálni a dolgok után, mint a vége felé, amikor már biztos jobban elfáradok. így is sok mindent kell még venni, és örülök, hogy a nagy dolgokat sikerült már beszerezni.

2. válaszoló

2010. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is félek nagyon a szüléstől ráadásul nekem programozott császárom lesz mert az előző két gyermekem is császárral született sajna.

Én nem is biztos hogy kitudom hordani a babámat 40hétig mert több mint valószínű hogy ki kell őt venni a 37-ik hét környékén mivel veszélyes hogy a méhemen hegrepedés lesz:-(most járok a 29ik hétbe és a mi számításunk szerint március elején meg lesz már a babánk de az is lehet hogy február végén.

Mindenkinek boldog babvárást kívánok.

2010. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!