Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Pár hetes...

Mi a véleményetek? Pár hetes terhes vagyok, de mivel itthon vagyok és a napi teendők után unatkozom, arra gondoltam készítek üvegfestékeket a gyerekszoba ajtóra. Nem korai?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2010. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
7
2010. febr. 10. 09:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha jól esik akkor csináld.

Az eleje a legnehezebb, mert örül az ember, úgy csinálna valamit, de még sok mindent nem lehet. Ismerem az érzést.

2010. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:) Ennek örülök.


Olyan rossz itthon lenni egyedül,párom dolgozik.Ki mozdulok sokszor,de az sem olyan már.Mi lesz még ezután....

2010. febr. 10. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel otthon vagy, gondolom veszélyeztetett terhes vagy, ezesetben én várnék még 5 hetet ezzel, bőven ráérsz utána is!

(ha másért nem is a vegyszerszag miatt)

2010. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha szabad megkérdezni miért nem dolgozol?nem is volt munkád?gyed-et azért kapsz majd?csak mert hasonló cipőben vagyok, én is itthon csücsülök, csak mondjuk én át szoktam menni szüleimhez, meg tesóimhoz:)
2010. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem vagyok veszélyeztetett terhes,csupán annyi,hogy én családi vállalkozásban dolgozom,ahol akár 30 kg-t is meg kellett emelni és ezért jöttem el táppénzre.

2010. febr. 10. 09:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan készíts a babának üvegfestéket. De csak óvatosan, mert a vegyszerek az első 12 hétben nem tesznek jót. Gyakran szellőztess majd :)

Szabadidőmben én is szoktam üveget festeni. Én is itthon vagyok, igaz én már a 22. hétben járok, de én veszélyeztetett terhes vagyok.

Minden jót tesz, amit a baba és/vagy a saját örömödre teszel.

2010. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nekiállhatsz beletanulni a keresztszemes hímzésbe ha érdekel,rengeteg mintám van,én tündéreseket hímzek a lányaimnak.Egyrészt leköt,másrészt ezt később is tudod csinálni,ha neadjisten feküdnöd kell,akkor is.Közben hallgathatsz zenét,hangoskönyvet,rádiót.Engem nagyon jól kikapcsol.Írj nyugodtan,küldök mintákat szívesen.
2010. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan csinálhatod, ha szeretsz kreatívoskodni. Én még dolgoztam ugyan ennyi hetesen (bár nem sokáig) telefonos munkát, és bent töltöttük úgy el az időt, hogy tavaszi üvegmatricákat csináltunk munka közben :o)

Egyébként én már amint a doki is megerősítette a bébit, már a netet bújtam, hogy tájékozódjak a babacuccokról, felkészülhessek a szülésre, a babázásra. Ha nagyon unatkozol szerintem te is szerezz be terheskönyveket, vagy babaújságokat, esetleg nézegethetsz a neten is...


A szülésre talán igen, de a babázásra nem lehet felkészülni - ezt csak mellékesen :o)


Egy kicsit irígyellek is, mégegyszer végigcsinálnám ezt a 9 hónapot.

Boldog babavárást!


3 hós manó anyukája

2010. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!