Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány hetesen kerekedett...

Nektek hány hetesen kerekedett ki a pocakotok középen is?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, alul is meg felül is kerek a hasam, de kicsivel a köldököm felett még nem kerekedett ki, ott picit laposabb, és így olyan furcsa. Hány hetesen lesz teljesen kerek a hasam?
2014. jún. 15. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkat kérdése is. Én sajnos jelentős túlsúllyal kezdtem mindhárom terhességemet. Az első kettőnél középen egyáltalán nem kerekedett ki a hasam, nem voltam úgymond "egyben", most a harmadikánál már igen, kb. a 26. héttől.
2014. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva volt, középen a 19. hét körül, alul és felül úgy 26 hetesen.


32 hkm

2014. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tudnál a pocidról képet felrakni ?

2014. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez normális. A méhed vonala a 20. héten érte el a köldöködet. 3 héttel később csak 3 ujjnyival van fölötte. Ha egy labdának képzeled a méhed, akkor még csak a felső pár centije van a köldököd felett, a többi (nagy része) alatta. Ezért nem gömbölyödik még a köldöködnél. 5 hét múlva már szép szabályos kismama pocid lesz :)
2014. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 28 hetesen keztem kerekedni
2014. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!