Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetesen mekkora pocakoto...

14-15 hetesen mekkora pocakotok volt? Hízás?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Pocim még semmi nem volt, csak a 20. hét után kezdett látszani. 56 kilóról indultam, a 14. héten 57,4 kiló voltam (utána sajnos belehúztam, 72 kilóval szültem)
2014. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szinte semmi pocakom nem volt. Mint aki jol lakott kb annyi :D egyertelmuen nem lehetett latni meg h terhes vagyok, inkabb csak aki felszedett jo par kilot. :-)

Kilokkal meg 3kg minuszban voltam a kezdeti sulyomhoz kepest. 24.hetig egy dekat sem hiztam, de aztan a vegere osszeszedtem magam. A 30.hettol kezdtem el nagyon hizni osszesen 18kg szedtem fel.

2014. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem volt látványos pocakom, talán egy kis pukli. Nekem már nem volt komfortos több ruhám, mert úgy éreztem szorítottak, de a pocim jóval félidő után kezdett látványosan nőni. Hízni nem híztam, most 38 hetesen tartok plusz 5 kilónál.
2014. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem kisebb volt mint előtte, a védőnő jól le is szidott :)A 20 héten viszont beindult rendesen a növekedés.

Most 25 hetesen is csak + 4 kilónál tartok, de szép nagy kerek hasam van!

2014. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél még semmi nem látszott ennyi idősen, csak a nadrágomon éreztem hogy nem kényelmes. Elsővel is és most is nem híztam semmit a 18. hétig. Most várom a második babánkat, 15 hetesen már akkora pocakom volt mint az elsővel 22 hetesen.
2014. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nem látszott, csak kb mint aki jól lakott. A 18. héten mértek először +2kg-t, addig semmi, stagnált a súlyom. Most járok +10-nél és 36 hetes vagyok. Rosszulléteim nem voltak. De a nacik már ekkor nagyon nyomtak. Vettem kismama nacit, ami az elején jó kb félidőig vagy kicsivel tovább+ leggings.
2014. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
CSak olyan jóllakott pocakom volt, semmi terhespocak. Pedig vékony vagyok. Most vagyok 18 hetes, és most kezd ruhában is derengeni valami, de aki nem tudja, hogy terhes vagyok, az nem veszi észre most sem.
2014. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, én 50 kgről indultam, de hánytam sokant, lementem 46-ra. A 17. héten voltam 47. Most mértem magam, 48 vagyok 18 hetesen. (utolsó voltam)
2014. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 14-15 hetesen már látszott a pocim, megkerekedett picit, 1. babával, 2 kg jött fel addig. Nem hánytam, csak 2.trimeszter közepe felé, 3 alkalommal "kirúgta" a babó a reggelimet.

Összesen meg 22 kg jött fel a 39 hét alatt.:S

2014. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!