Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora pocakotok van 16...

Mekkora pocakotok van 16 hetes kismamik?

Figyelt kérdés
Kérhetek képeket? :)
2014. jún. 12. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semekkora. A 18. héten volt már egy kis dudor. Most 20 hetes vagyok, idegenek még nem veszik észre. Aki tudja, hogy mi a helyzet, az már azért látja, hogy készül ott valami pocak :-) Terhesruhákat még nem kell hordanom, simán belefárek az eddigi nadrágjaimba is.
2014. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én husis alkat vagyok, de volt hogy a 10.héten már rákérdeztek, azóta terhes nadrágot, ruhát hordok...viszont nemhiztam egy dekat sem, csak fogytam 2kg-ot...
2014. jún. 12. 12:23
 3/19 anonim ***** válasza:

A 16. héten még csak fel voltam puffadva, a 18. hétre jelent meg az én pici dudorom.

[link]

2014. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2014. jún. 12. 12:38
 5/19 A kérdező kommentje:
én még aggódtam hogy kicsi a hasam, de ezek szerint inkább nagy :) kemény terhes pocakom van amúgy...
2014. jún. 12. 12:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálad biztosan máshogyan fekszik a baba, nekem először a csípőmet "nyomta szét" és csak utána kezdett előrefelé kerekedni.
2014. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azt szétnyomta nekem is de rendesen, hiába kenegetem magam, be van repedezve a fenekem es az oldalaim is...hasam nincsen, remélem nem is lesz
2014. jún. 12. 12:42
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagy, de ikreket várok, 16+4 vagyok (képminőségért bocsi):

[link]


A legelején (6-11. hétig) híztam úgy 4 kilót, azóta semmit, vagyis a babák nőnek csak én fogtam vissza magam.

2014. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

3-as, te vagy a csibekalandos! Olvaslak ám rendszeresen, szeretem a blogodat!

Kérdező, a képen 16. hetes pocid van? Nos, nekem kb most ilyen 20 hetesen. És vékony vagyok, 150 centi és 49 kg (50-el kezdtem a terhességet, de kihánytam magam 46-ra), szóval rajtam jócskán korábban kellett volna látszódnia. De én pl. nem aggódom, hogy csak ekkora. A baba a hetekhez viszonyítva pont szépen fejlődik, én meg örülök, hogy nem kell olyan kis testtel még nagy pocakot cipelnem, főleg ilyen melegben. egyelőre nem fáj a derekam és egy pici striám sincs. Szóval én nem értem, hogy miért jó, ha már 8-10 hetesen pocakot kell vinni. (olvatram itt olyan kérdést, hogy valaki 7 hetesen azon siránkozott, hogy már milyen nagy pocakot szeretne és miért nincs még neki) Persze, szép, szép, de hát tartani is kell azt. Ezzel természetesen nem bántalak, ne érts félre, csak szerintem ne aggódj azon, hogy kicsi a pocakod, mert szerintem nem kicsi.

2014. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen 16 hetes az előbb fotóztam...hétvégén lépek a 17. hétbe...a baba az utolsó ultrahang szerint fejlettebb mint az átlag :) csak 4 hét mulva kell mennem újra , remélem nem lesz szégyenlös,és megtudom a nemét, de mindenki egytöl-egyig lányt mond , én is ugy érzem.
2014. jún. 12. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!