Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igy is lehetek terhes? Több lent.

Igy is lehetek terhes? Több lent.

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán van hányingerem,nincs étvágyam,viszont inni iszom,de állandóan pisilnem kell,akkor is ha nem iszom meg 2-3 litereket.

Ingerültebb vagyok,sokszor van hangulat változásaim,könnyebben felkapom kis dolgokon a vizet.

Nagyon fáradt avgyok,eddig éjjeli bagoly voltam,most állandóan csak aludni szeretnék,és nagyon nehéz reggelente felkellni,gyorsabban fáradom.De amúgy semmi más tünet,és nem vagyok valami vékony,de nem is vagyok elhízott,de nem látszik semmi.



#terhesség #fáradékonyság #aluszékonyság.
2014. jún. 16. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az egész szöveg tök felesleges információ.


A lényeg: mikor kell megjönnie a mensidnek? Éltél nemi életet, és védekeztél-e?

2014. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs étvágyad --> simán lehet a mostani melegtől

Nem eszel eleget --->ingerült vagy, fáradt


menj le a patikába, vegyél egy tesztet, aztán pisilj rá. Kiderül ha terhes vagy, meg ha nem is.

2014. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Közepén kellene megjönnie,igen van barátom aki nem sokára a férjem lesz,és és már 1 hónapja nem jött meg,de arra gondoltam hogy biztos a hormon változások miatt.

Terhességi tesztet vettem,de negatív.

Viszont egy pozitív lett,a dokim elküldött uh-ra de elvileg nem láttak semmit,bár nem is érdekellték.

Boccsi hogy nem irtam a lényeget.

2014. jún. 16. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
mindenkeppen csinalj egy masik tesztet.ha az pozitiv akkor menj el egy masik nogyogyaszhoz.de ha negativ akkor is jo lenne ha elmennel egy masik dokihoz
2014. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen már megvan beszélve egy másik uh-egy másik dokihoz

nem hiszem el,hogy nincs semmi.

2014. jún. 16. 15:59
 6/12 A kérdező kommentje:

érezném ha bennem lenne?

valamit éreznék?

2014. jún. 16. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem éreznél semmit. Még túl pici, ha ott van. Még teszt és még orvos... Valami nem stimmel. Reméljük, hogy inkább baba, mint betegség.
2014. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát remélem hogy inkább baba.
2014. jún. 16. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mi lett az eredmény, nekem is most egy furi időszakom van és nagyon érdekel mások sorsa is!
2014. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, amikor kismama lettem. Rengeteget pisiltem, hulla fáradt és ingerlékeny voltam. Szóval a tüneteid akár terhességre is utalhatnak.

Majd írd meg, hogy mit volt.

2014. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!