Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt ilyen? Mikor lett...

Nektek volt ilyen? Mikor lett belőle szülés? SOSOSOS

Figyelt kérdés
Sziasztok, 39+3 hkm vagyok, sokat jóslóztam ez idáig. Tegnap este is elkezdődött, de ez más volt, nagyon fájtak, teljesen körbe ment a derekamon a hasam alján, és éreztem ahogy szét feszít, fürdés után rosszabb lett, kb 5-8 percenként jöttek. Nem akartam még indulni, mert nem voltak teljesen rendszeresek, de most itt vagyok, elmúltak :( Nektek volt ilyen? Miért álltak le? Mikor lesz ebből így szülés? Ma reggel felkeltem, fáj a derekam úgy ahogy tegnap reggel :(
2014. jún. 17. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan :) Nyugi, még ha nehéz is.
2014. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, már nagyon nehéz :( Rengeteget fájok...teljesen kiveszi az erőmet. Sokkal nehezebb mint első terhességem volt, jó...benne van a türelmetlenség is :)

D

2014. jún. 17. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ez nálam is így van, éjszakák óta nem alszom, rendszertelenül fájok, folyton a wc-re járok. Majd csak lesz belőle valami. 38 hetes elmúltam én is, kitartás!
2014. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!