Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan tabletta mennyibe...

Utrogestan tabletta mennyibe kerül egy dobozzal, mennyit kell szedned belőle, milyen mellékhatások várhatók?

Figyelt kérdés
Nekem 2x2-t irtak ki , még nem szedtem soha.
2014. jún. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 1650 ft egy doboz. Általában progeszteron hiány miatt írják föl, vagy inszemináció, lombik beültetés után. Vagy ha valakinek barnás, pecsételő vérzése van.

NEkem lombik miatt kell használnom. Általában nem szájon át, hanem hüvelyen keresztül használatos, mivel így kikerüli a májat. Mellékhatása nem igazán van, nyugodtan használható, főleg ha az orvos felírta. Nekem 3x2-t kellett a 10. hétig "szednem", majd csökkenteni, és a 12-14. hét között szokták abbahagyatni. Nekem most a 12. hetet mondták, múltkor 14-et, nem tudom, miért.

2014. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Margit84 ***** válasza:
Nekem napi 3*1-et kell használni, hogy mennyibe kerül arra már nem emlékszem. Azt meg nem tudom hogy meddig kell, mert csütörtökön megyek kontrollra, és majd a doki eldönti. Nekem januárban történt vetélés miatt adta biztonság kedvéért. Mellékhatása nekem nincs, de én sem szájon át bevehetőt kaptam.
2014. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem progeszteronhiány miatt írták fel. Receptre írta fel a doktornő, így nem kell érte fizetnem.

Hüvelykúp formájában szedem, így nincs mellékhatása (a szájon át szedettnél lehet fejfájás, hányinger, de persze nem mindenkinél)

Én a 35. hétig szedem 1x1-et, de nem is értem, hogy miért eddig. A doktornőm elővigyázattosságból írta fel egy korábbi vetélés miatt. Túladagolni állítólag nem lehet, de általában a 12. hétre fokozatosan leépítik.

2014. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Margit84 ***** válasza:
Kedves Utolsó! Hogy hogy nem kellett fizetni? Nekem is receptre volt.. de valahol 2500 Ft körül fizettem azthiszem a két dobozért (60 db) ami 20 napra elegendő.
2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiírták receptre és nem kellett fizetnem érte egyszer sem. Több gyógyszertárban elfogadták már a receptet és nem kellett fizetnem semmit.
2014. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Margit84 ***** válasza:
Azt tök jó akkor!!!! Biztos, valami más formát jelölt meg a dokid!
2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de nagybetűkkel ráírta az orvos a receptre, hogy necesse est, vagy valami hasonlót. Olyasmit jelenthet, hogy szükséges.
2014. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!