Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+1 hetesen (tegnap volt a...

4+1 hetesen (tegnap volt a nemvart napja, de mar 3pozi tesztem van), normalis ha gorcsbe randul neha a mehem?

Figyelt kérdés
Legfokepp akkor tortenik amikor hapcizok, ami az utobbi par napban gyakori, ill. Ha hirtelen guggolo vagy ulo helyzetbol felallok. Meg olyat is erzek neha kb 5-10 percig mint ovukor a bal oldalamon. Ezek normalisak? Ti is ereztetek?

2014. jún. 17. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
igen normális.
2014. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 4+5 hetes vagyok, nekem is gyakori a görcsös méh-fájdalom már a nemvárt előtti naptól kezdve. Tegnap vettem Elevit plust, meg Magneb6-ot, ezeket szedem, mintha most már jobb volna.
2014. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj de jo, koszi!! Mar kezdtem megijedni h vmi baj van :-)

En mar harom nappal nemvart elott ota erzem. En os szedek terhesvitamint plusz napi egy magnezium tablettat (itt nem lehet magne b6-ot kapni). Remelem ez eleg...

Megegyszer koszi!! Nagyon megnyugtattatok :-)

2014. jún. 17. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
En ma vagyok 4 het 2 napos es mar 5 napja gorcsolgetek, vagyis olyan mintha meg akarna jonni. Faj.. Mindenhol azt olvasom hogy ez normalis, de azert felelmetes szerintem, hiszen nem varom hogy megjojjon. En most fekszek, magneziumot es B vitamint szedek biztos ami biztos. Remelem hamar elmulik hogy megnyugodhassak. Ja es ma (nem) kellene hogy megjojjon, a szervezet ilyenkor0 biztos erzi hogy most lenne ideje a menzinek, abban remenykedek hogy 1 heten belul mar jobb lesz, mert akkor mar amugy is vege lenne a menzinek. Ha hirtelen felallok nekem is erosebb a gorcs.
2014. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!