Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok számítás...

Nyuszóka3 kérdése:

5 hetes terhes vagyok számításaim szerint. Tesztem pozitív lett tegnap. Holnap megyek dokihoz. Félek mert így visszagondolva 3 hete fáj a derekam tegnap pedig baloldalon 15 percenként enyhe görcsöt éreztem. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális, főleg a szúrkálások és a görcsök, de ha számításaid szerint még csak 5 hetes vagy szerintem tudom hogy nagyon rossz várni de minimum egy hetet várj
2013. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.Megnyugtató egy picit.:-) Nagyon szeretnénk ezt az apróságot.Aggódom,hogy minden rendben legyen :-)
2013. jan. 7. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még az orvossal. Leírom a történetem:

2 hetet késett, csináltam tsztet, pozitív lett. Elmentem dokihoz, csinált uh-t, azt mondta nem vagyok terhes. Erősködtem hogy én márpedig tudom hogy az vagyok! Csinált mégegyszer uh-t. Akkor azt mondta valami folyadék van a méhemben, ez méhen kívüli terhességre utal. Küldött kaparásra. Szerencsére ott csináltak mégegy uh-t. És az ottani doki megtalálta az picikémet, méhen belül!


Lehet hogy csak én fogtam ki hülye dokit, de szerintem 6 hét előtt ne menj el!

2013. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem se menj, mert ha nem lát még semmit, csak idegeled magad.. S jobban mint eddig! Nekem nyáron volt missedem, most újra állapotos vagyok, de kibírtam nem mentem csak 7+3 naposan. Megérte, 14mm-es volt már a pici szívhanggal.
2013. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok én is korán mentem, nekem is mondták hogy nem vagyok terhes sok sirást megelőzehettem volna ha várok
2013. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolút normális, amit érzel, viszont lehet, hogy még semmit nem fog látni a doki, max. üres petezsákot. Majd úgy 2 hét múlva már érdemes menni...
2013. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál...:-) Jövő hét péntekre utalt be ultrahangra,addigra 7 hetes leszek.Akkor már tuti látni fogják a terhességem ugye?
2013. jan. 8. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Magát a terhességet biztosan! Ha középidőben volt a fogantatás, akkor már szívdobogást is, de ha mondjuk egy héttel később, akkor előfordulhat, hogy szívdobogást még nem (én is így jártam). De reméljük, az is lesz! Kitartás!
2013. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!