Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatalmas aranyerem még nagyobb...

Hatalmas aranyerem még nagyobb lett. Kellemetlen, viszket fáj. Mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta nagy aranyerem van, kezeltem de nem használt, panaszt nem okozott így nem csináltam vele semmit. Most viszont már a terhességem végén járok, hatalmasra nőtt, viszket és fáj. Hemoriddal kenem de nem sokat használ. Ötlet??
2014. jún. 17. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kellene beszélned egy proktológussal. Nem szeretnélek elkeseríteni, de valószínűleg szülés utàn még rosszabb lesz. Nekem úgy nőtt egy egész karfiol a fenekemre, higy a terhesség alatt nem volt aranyerem.
2014. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előző terhességem alatt alakult ki. A nőgyógyász annyit mondott, hogy műttessem le, ha megszültem. De addig is kellene valami megoldás, mert már most nagyon kint van ha guggolok vagy térdelek, nemhogy szülésnél.
2014. jún. 17. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Napi 2x3 Detralex (terhesség alatt is szedhető, én is szedtem) ebéd és vacsora után.


2. Helyi kezelés az alábbi sorrendben: lydocain krém, majd svédcsepp, majd Lioton gél.


Nekem hasonlóan durva aranyeret 3-4 nap alatt tökéletesen rendbetett. A kezelést proktológussal és nőgyógyásszal egyeztetve raktam össze.

2014. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem a Reparon kúp és kenőcs vált be, de kb. 2 hónapig használtam ezeket egyszerre, mire viszahúzódott teljesen. De mindenki másra esküszik.
2014. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem azok közül amiket itt írnak nem vált be semmi.Én mondjuk meg műtettem.

Szerintem a varázsdió krémet próbáld ki.Sokat segít nagyon.Nagy wc után mosd meg jó vastagon kend be és masszírozd bele.Ezt csináld meg naponta 3-4szer.

2014. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kijott az elsonel, ugy hogy a terhesseg alatt nem volt kint. A masodiknal a terhesseg vegen kijott, masfel hete szultem, a szules utan sokkal roszabb lett. Tegnap patakokban folyt bellole a ver. En doxiprokttal kenem. Ma mintha mar kicsit jobb lenne...
2014. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia!nekem is van aranyerem már vagy 6 éve!most a terhességem vége fele hála istennek kisebb lett!járok kismama jógára,ez segített,plusz nem használok wc papírt,hanem helyette nedves papírtörlőt!ez segít abban,hogy ne viszkessen!a védőnőm tanácsolta,hogy a detralexet szedhetem nyugodtan,plusz kenőccsel is lehet kenni!kitartás! 35 hkm
2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A detralax szedheto, mert a betegtajekoztaton nem teljesen ez van...
2014. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, beszereztem, remélem beválik!
2014. jún. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!