Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki nagyfokú...

Tapasztalt valaki nagyfokú szédülést Utrogestan bevétele után?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sõt olyan volt mintha belettem volna rugva. Gondolom mostanában kezdted el szedni, idõvel hozzászoksz és elmúlik.
2014. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt, brutál szédülés, kábultság, és ahogy az első is írta tisztára úgy éreztem magam mint aki részeg.
2014. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim vannak, de ez normális???
2014. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is borzasztóan rosszul vagyok tőle, szédülök, gyakran elalszom úgy, hogy nem tudom kontrollálni, és a bal karom erősen zsibbad. 3 hete szedem, de a legkisebb jelét sem látom, hogy enyhülne. Nem lehet, hogy a nagy adaggal van összefüggésben? (napi 3x2-t írt fel a doki), ti mennyit szedtek? (A betegtájékoztatóban valami olyasmi áll, hogy nagy adagtól lehet)
2014. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 2x2-t szedtem belőle , nekem is zsibbadt a bal karom és volt heves szivdobogásom is.
2014. júl. 31. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, akkor ezek szerint az adag csökkentésével sem úsznám meg ezeket a tüneteket. Ja még a karzsibbadás mellett fülzúgásom is volt, meg ködös látásom, mintha az ájulás szélén lennék. Már minden alkalommal félve veszem be. Mindenesetre hétfőn megyek dokihoz, és kérek helyette kúpot, mert ez elviselhetetlen...
2014. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!