Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a János...

Mi a véleményetek a János Kórház Szülészetéről? Tapasztalata van valakinek? Mennyibe kerül az alapítványi szoba?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosom most ment át a Jánosba. Azt mondta nagyon szépek a szülőszobák, nagyon jók a csecsemősök, és nagy anyuka barát. Sokat segítenek az újdonsült anyukáknak. Most volt felújítva.
2014. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak pozitív tapasztalatom van! Nagyon szépek a szülőszobák és a szobák is elviselhetőek. Én 2ágyasban voltam, mivel nem akartam egyedül lenni. Nagyon jó élmény volt az egész. Nem egy luxus hotel, nyilván a dr. Rose vagy (anno) a Telki sokkal jobb, de korházi viszonylatokban tökéletes.
2014. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 22. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én orvosom is most ment ât a Jánosba,ma megyek felkészítőre ha gondolod utána mesélek :)
2014. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Augusztusban szültem a János kórházban. A szülőszobák tényleg szépek, bár végül császár lett.

A császárosokat egy helyre "gyűjtik", ami jó mert hasonló dolgokon mentek át.

A nővérek kedvesek a csecsemősöket pedig külön kiemelném!!! Fantasztikusak! Kedvesek, türelmesek...

Nekem választott orvosom volt és naponta bejött megnézni, sőt a kötéscserét is maga csinálta.

A szobák (nem fizetős) katasztrófa. Az ágyak túl mélyen vannak egy frissen szült nőnek... az egy darab mosdó erősen nívón aluli. A takarítónő egyenesen terrorizálja a "nem fizető vendégeket".

2015. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!