Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt már olyan h...

Másnak is volt már olyan h rögtön ilyen csikis rugásokat érzett rögtön és nem buborékozást meg rezgést az első magzat mozgásnál?

Figyelt kérdés
Én semmi féle buborékokat nem éreztem ha nem mintha valaki bentről bökdösne ami csikis volt és olyan izgulös érzés! :) Néha abban sem vagyok biztos h ez mozgás mert tapasztalatlan vagyok még! Első terhes kis mama aki 17 hetes.
2014. jún. 18. 15:51
 1/7 A kérdező kommentje:

* -rögtön

* izgulós

2014. jún. 18. 15:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, én sem tudom, mi az a buborékozás, meg "pillangó szárnya rebben" érzés. Nekem olyan volt ,mint egy izomrángás. :)
2014. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt a szót kerestem "izomrángás" nekem is pont olyan...akkor tényleg azt érzem! :) Neked hány hetesen volt ez?
2014. jún. 18. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Fuuuuu de hülyén írok csak telefonról nem figyelek eléggé oda ne haragudjatok nem akarok butának tűnni! :)
2014. jún. 18. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 18. héttől éreztem. Akkor még csak nagyon picit, aztán egyre többször, egyre erőteljesebben.
2014. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első mozgása 16 hetesen az volt, hogy kidudorodott a hasam, mert kitolta magát. Előtte semmit sem éreztem. Onnantól fogva is csak ilyen izomrángás féléket, aztán már felismertem, hogy ez bizony rendes rúgás / ütés. Most már majd egyre jobban fogod érezni:)
2014. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen kezdtem el érezni, mintha remegne a hasfalam, plusz egy-két rúgást.

A doki azt mondta, ez lehetetlenség.

A 12 hetes genetikai uh-n viszont pontosan meg tudtam mondani, mikor rúgott a baba. A doki bámulta a monitort, és mondta, hogy nem hiszi el :)


Olyan buborékolást még sosem éreztem.

27 hkm

2014. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!