Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvost fogadjak vagy szülésznőt?

Orvost fogadjak vagy szülésznőt?

Figyelt kérdés
Szolnokon fogok szülni.Mik a tapasztalatok?
2014. jún. 19. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szülésznőt.
2014. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani valakit?
2014. jún. 19. 09:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Orvost. Az végig kíséri a terhességet, ott van ha császárra kerül a sor, vagy komplikáció van. A szülésznő csak sima, komplikáció mentes szülésnél igazán kompetens.
2014. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted, akkor mindkettőt, ha nem, akkor orvost. Ő fog dönteni komolyabb dolgokban, ha a terhesség alatt van vmi gebasz, abban is ő segít, ő ír gyógyszert, szülésnél is ő dönt. Viszont látom, h mennyivel bánnak velem máshogy a szülésznők NST-n, mióta kiderült, h orvosom és szülésznőm is van. Akkor sem kell várnom, ha sokan vannak, ébresztgetik a gyereket, ha bealudna a vizsgálatba.
2014. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság és hogy soha nem adtam orvosnak pénzt és most sem szivesen tenném,inkább a kisbabámra költeném.A doki csak berakja a bankszámlára,nekünk meg ki van számolva minden forint.De ha lenne pénzem,akkor sem adnék.Ő is megkapja a fizetését a munkájáért!De sajnos ilyen világ van,tudom hogy a pénz körül forog minden.
2014. jún. 19. 10:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem fogadtam.
2014. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nézd kerdezo. Ha "fogadsz" valakit, annak penzt kell adni. Kell, mert a te kedvedért, a te kérdésedre a rendelkezésedre fog állni. Akkor is, ha épp lejart a munkaideje. Tehat ha megfogadsz valakit, akkor fizetned kell. Nyilván behajtani nem tudja rajtad, ha mégsem adsz penzt, de ritka nagy bunkósagra vall. Ha nem akarsz penzt adni, akkor szulj az ügyeletesnel es meg van oldva.
2014. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sokat hallottam hogy a fogadott doki csak elrakta a pénzt,szüléskor épp szabin volt vagy mást küldött maga helyett.Ezért fizessek?Amelyik doki meg nővér bunkó,azon a pénz se segít,attól meg a falra másznék ha a pénz miatt nyalnák a s eggem.
2014. jún. 19. 10:24
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne fogadj, szulj az ügyeletesnel. De az nagy bunkósag, ha megfogadod es nem fizetsz.
2014. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Dehogyis!Nem lennék ilyen bunkó!
2014. jún. 19. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!