Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi teszt a...

Melyik terhességi teszt a legjobb, és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
A párommal 6.-án "együtt voltunk" , persze gumi óvszerrel védekeztünk. rá két napra, azaz 8.-ára meg kellett volna , hogy jöjjön... de már 11 napja késik... nem érzem az előjelét se a menstruációmnak se a babának. Azon gondolkodtunk ,hogy vennénk egy ClearBlue terhességi tesztet , mert elvileg ez a legjobb de tapasztalatlan vagyok az ilyesmikben így nem tudom ,hogy mikor ,hogyan kéne használni... esetleg valami tanácsot tudna valaki adni? előre köszönöm.

2014. jún. 19. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
2őt csináltam... de a patikákban seho lse volt ,olyan amit szerettem volna, először a ClearBlue-t kértem... akkor kaptam egy olcsó papírfecnit.... utána beszaladtam egy másik patikába ott egy az első válaszoló által javasolt fajtát kértem de egy kazettás Romed-ot kaptam lényegében az jó volt és 1 csíkot mutatott így a párom és én megkönnyebbültűnk de még a menszeszem ugyanúgy késik már 11 napja... szerintem az idegeskedéstől mert az utóbbi hetekben az bőven volt. De majd csak megjön :).
2014. jún. 19. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!