Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hordozós anyukák, a következő...

Hordozós anyukák, a következő terhesség alatt is hordoztátok a nagytesót?

Figyelt kérdés
Nem okozott gondot? Kora terhességről kérdezem, amikor még nemigen van poci, és fittnek érzi magát az ember hozzá. A tesó most 9kg. Merjem hordozni, vagy erőltessem a babakocsit?
2014. jún. 20. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hetes pocakos vagyok és én is cipel en a 15 kilós fiamat!!!

Azt olvastam, hogy amíg nem érzés soknak, nem húzódik a hasad, vagy nem fáj a hátad addig lehet!! De persze az a legjobb ha minél kevesebbet emelsz! De én ezt nem igazán tudom elmagyarázni a 2 éves gyereknek! :)

2014. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont erre kerestem választ,bár már 12 hetes vagyok.Jobb napokon még hordozok elől.Lehet meg kellene próbálni hátra kötni...Még csak 9 hónapos lesz a kicsi .....
2014. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én kicsim 8 hónapos lesz, és még nem biztos, hogy sikerült, de felmerült bennem a kérdés, mert mindenhová cipelem magammal :) köszi, hogy írtatok! :)
2014. jún. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!