Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy az időváltozás...

Lehet, hogy az időváltozás miatt mozog kevesebbet a baba?

Figyelt kérdés

Betöltött 21 hetes vagyok. A babát kb a 18. héten kezdtem érezni, nagyon pici mozgásokat, és csak a 20. héten éreztem határozott mozgást, de rúgást csak egyszer-kétszer. Minden nap érzem, hogy mozog, de nem aktívan, inkább csak bizserget. Az utóbbi 2 napban csak reggel és este rezzent meg egy kicsit, semmi több.

Ha bejelentkezik néha, akkor gondolom, hogy semmi gond, de lehet, hogy az időváltozás miatt ilyen lusta?

Első baba és tudom, hogy az igazi mozgások csak a 20. hét után várhatóak, de azért ez a lustaság aggaszt az utóbbi két napban.

Jövő péntekre van időpontom UH-ra és mivel nem Mo.n élek, itt nem lehet csak úgy elmenni UH-ra vagy szívhangot hallgattatni. Ezsért kérdezek itt. Köszönöm a válaszokat.



2014. jún. 21. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nekem is keveset mozgott, főleg reggel és este.

Most már folyamatosan érzem evés után.

Ha csokit eszem, vagy kávét iszom, és elfekszem, mindegy, milyen napszak van, rögtön ficánkol.

Viszont még most is vannak olyan napok, amikor azt várom, hogy legalább egy percre álljon meg, és vannak olyan napok, amikor csak evés után érzem.


27 hkm

2014. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 24 hetes vagyok, 2. baba, így már tudom, hogy az én kisfiam azért mozog kevesebbet, mert nem szereti ezta szeles időt. Időnként bejelentkezik és ennyi. De majd ha megint szép idő lesz, akkor beindul rendesen.
2014. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.

Tudom, hogy vannak olyan babák, akik felpörögnek a frontra, másik babák meg "elvonulnak". Úgy tűnik, hogy az enyém akkor az elvonulósabb típus.

2014. jún. 21. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Persze, nagyban befolyásolja az időjárás is. Esetleg próbálkozz egy kis csokival vagy colával. Egyébként ilyenkor még van, aki nem is érzi a magzatmozgásokat.
2014. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb a 23. héten kezdett el mozgolódni de akkor aztán nagyon...majd mikor jött az a nagyon meleg egyésznap megsem állt, majd most hogy hűvösebb van, szeles az idő alig jelentkezik a drágám. Néha néha mozgolódik de akkoris csak ha fekszem vagy nyugiban vagyok.
2014. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óh, értem. Akkor az enyém is az idő miatt lustább, valószínű. Megvolt az imént a mai első megbökés. Szóval nyugi van :-)
2014. jún. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!