Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy, a nyaki redő...

Igaz az hogy, a nyaki redő vastagságábol is meg lehet állapítani a baba nemét?

Figyelt kérdés

Egy ismerösömnek mondta azvorvosa hogy ha a magzat lány akkor 1.5mm felett van a nyaki redöje ha fiú akkor1.5alatt

Szerintetek ez tènyleg igaz vagy müködik??


2014. jún. 21. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ez alapján lányom lenne, pedig fiam van.
2014. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, a gyermek nemét ultrahanggal a nemi szerveiből lehet megállapítani.
2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én erről még nem hallottam. Nekünk lányt tippeltek. a redő 1,1.

Olyat már hallottam, hogy a szívverésből következtetnek a nemére, bár én azt sem venném készpénznek.

2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem látható biztosan a nemi szerv addig ezt nem lehet megmondani. A mi babánknál is 1.2 volt a nyaki redő, meg sokan fiúnak tippelték mert olyas valami is mondtak nekünk hogy ha az anyuka hasa hegyes végű akkor fiú ha laposabb akkor lány lesz, sokan fiúnak tippelték mert nem tudták megállapítani pontosan hogy milyen nemű lesz mert a nemi szervét nem látták, és én is akárhányszor forgattam a képet sehogy sem láttam, de minket annyira nem is érdekelt mert akármilyen nemű lesz ugyanúgy a gyerekünk és az a fontos hogy egészséges legyen.


Mi a párommal úgy készültünk akár fiú akár kislány lesz ne legyen az hogy a babaholmikat na cseréljük kislányosra, na akkor kisfiúsra. Mi fiúra voltunk felkészülve jobban mert valahogy éreztük hogy fiúnk lesz, de amikor megszületett a baba kislány lett :)


Egy boldog apuka

2014. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy igaz.

Akkor nekem lányomnak kéne lennie, de fiam van.:)

2014. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sűgd már meg nekem halkan, hogy miért az a legfontosabb, hogy fiú lesz vagy lány? Időben ki fog derülni, várj türelemmel.

Az a legfontosabb, hogy rendben legyen vele minden.

2014. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, meg részleges ujjlenyomatról is leolvasható.
2014. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a kérdező sem úgy gondolja, hogy az a LEGFONTOSABB, hogy fuú vagy lány, hisz az egészsége a legfontosabb, de szerintem sokan vágynak arra, hogy mihamarabb megtudják a baba nemét, hiszen teljesen másként tudsz szólni hozzá és viszonyulni hozzá, ha tudod, hogy ki van odabent.

Én 22 hetes vagyok és még nem sikerült megtudni. A terhestornán például az anyukák zöme akikkel együtt tornázunk legkésőbb a 16.-18. hétre tudta. Ők becézgetik, nevén szólítják a babát, vásárolgatnak már bátran csajos vagy fiús holmikat, közben meg minden héten megkérdezik tőlem, hogy én végre tudom-e már...

2014. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekunk 1,5 az NT. Akkor ilyenkor mizu? :)
2014. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mekkora problémák, Istenem!!!!
2014. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!