Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség első jelei?...

Mik a terhesség első jelei? Nektek mik voltak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
kimaradt menstruáció. semmi más. az első tünet ezután az émelygés és a mellfeszülés volt, de az már a 6. hét körül jelentkezett.
2014. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag az, hogy nem jött meg. Két hét után csináltam tesztet, ami egyértelmű volt. Régóta próbálkoztunk, én már nem is reménykedtem benne.
2014. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hasszurka, majd kimaradt menstruáció, kb a 6. héttől hányinger, mellfeszülés, aluszékonyság a 13. hétig.

A 2. trimeszter tünetmentes volt, szuper időszak volt nagyon :)

A 3 trimeszterben hátfájás, vesegörcs, vizesedés, már várom a végét nagyon :)

2014. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt menzesz,hasszurkák,mellfeszülés. 5 hetes vagyok.
2014. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk hajókázni a Balcsin, és hányingerem lett, végig émelyegtem az egy órás hajóutat, pedig amúgy nagyon szeretem. Ez volt az első tünetem, ekkor még nem késett a menstruációm. Majd jött a mellbimbó fájdalom, nem viseltem el, ha valami hozzáért, majd pedig kimaradt a mensim. Akkor már tudtam, hogy úton a kicsikém, aki azóta már négy hónapos kishölgy :-)
2014. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!