Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből lehetne megtudni az u....

Miből lehetne megtudni az u. h. kívül hogy már befordult e? Miből lehetne megismerni, hogy a popsiját, vagy a buksiját nyomja ki a baba a köldököm és bordám között egyik oldalon? (33. hkm)

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én is kérdeztem ezt a dokitól, mert ilyen idősen nekem is faros volt, hogy meg tudja e állapítani, de sajna azt mondta, hogy nem nagyon, bár arra tippelt, ahogy nyomogatta a hasam, hogy faros.Aztán kérdeztem az nst-n is, hogy ha nagyon lenn találják meg a szívhangját, akkor nem lehet hogy már megfordult. de azt mondták, hogy ha nagyon lenn van a popsija, akkor is lenn találják a szívhangot, így ez sem volt megoldás. Végül csináltak egy uh-t,mert az nst fájásokat mutatott, a baba meg nagy volt és hogy meg lehet e farosan szülni, ami végül kimutatta, hogy már a buksija van lenn.
2010. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.nekem is még múlt héten azt mondta a doki h faros.azóta tuti fordult vmerre mert eddig a bal oldalon éreztem a rugásokat most meg a jobb oldalon és középen.meg néha egész lent.de én sem tudom megállapítani h milye merre van.volt aki azt mondta h ahol kisebb rugásokat érzek ott a keze van ahol előteljesebben ott a lába.nahh hát ezzel sem lettem én lagalább is okosabb.:(remélem lassan befut a célba:) h kismama
2010. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
háááát.... közben hazaértem u.h.-ról. még csücsül, pedig biztos voltam benne hogy befordult. először a doki kézzel vizsgált és még ő is azt mondta, hogy úgy tűnik lent van a koponya, mert ott érez keményet és az a keményebb... erre nem, még csücsül. viszont forogni a tengelye körül is szokott, így előfordulhat hogy egyik nap még az egyik oldalon vannak a kisebb rugások... tehát a végtagok, míg másik nap fordítva... azt mondta még a 36.hétig nyugodjak meg, de akár vajúdás közben is befordulhat.
2010. jan. 4. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam a leányzó 2 este olyan hancúrt levágott odabent, hogy azt hittem kirúgja a pocimat. Mint kiderült - utóbb - pont akkor fordult le :-) Ez volt 30 hetesen.

Úgy látszik nálad még kényelmesen érzi magát ebben a pozícióban :-)

Sok szerencsét a mihamarabbi leforduláshoz!

Jó babázást!

6 hónapos kicsi lány anyukája

2010. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!