Terhess vagyok?

Figyelt kérdés

2hettel ezelott megtortent a szexualis kapcsolat a parommal.

De most elkezdtem emelyegni nagyon,de nem kivanok semmilyen etelt,nagyon ritka hogy valamit megkivanok.

Neha neha szedulok,sokszor faj a fejem,de arra go doltam hogy ez biztosaz idovaltozas miatt van,migrenes voltam.

Mostanaba egyre gyakrabban megyek pisilni es allandoan olyan erzeseim vannak hogy szetfeszul a hasam,es huzzodik.



2014. jún. 23. 22:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Es amit elfelejtettem,2 hete nincs meg,csinaltam tesztet de negagiv.

A melleim mar most megduzzadtak,es fajtak a mellbimboim.

2014. jún. 23. 22:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Keresse fel orvosát!!!!!Nem értem miért nem lehet elmenni egy orvoshoz!!ha nem védekeztetek lehetsz terhes de lehet az is hogy fiatal vagy és nem állt még me redszeresre a vérzésed!!kislány senki nem lát beléd!!A.
2014. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még be rendszeresre... bocsi telefonról írok.
2014. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kesik a menszeszed?ha igen tesztelj.majd irj.de ha szexeltek vedekezzetek
2014. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Amikor megjott a menzeszem,akkor voltunk egyutt a parommal.

Nem vedekeztunk,azt mondtak ilyenkor nem kell es aki ezt mondta az orvosom.

Elkuldott nogyogyaszatra de csak jovohetre kaptam idopontott,a dokimhoz,tesztet elvegeztem,de negativ lett.Most vettem 3 db-t,mind a 3 erzekeny,es mas fajta.

2014. jún. 23. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja tök jó hogy ilyet mondott a doki és mi van akkor ha összeszedtél valami ferőzés.Védekezni mindig kell!!! Ha nem akartok gyereket!
2014. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szeretnenk gyereket,igaz nem most.

Semmi fertozesem nincs azt mar megnezedtem,bar a dokim egyaltalan nem foglalkozik ilyenekkel.

2014. jún. 23. 23:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy eddig nem volt és most kaptál el valamit!!Keress másik dokit ha nemfoglalkozik ilyenekkel!!Hány éves vagy amúgy?? Lehet nem állt még be a vérzésed mint írtam is!!
2014. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Melyik orvosod monta hogy nem kell ilyenkor védekezni??
2014. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
O
2014. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!