Terhess vagyok?

Figyelt kérdés

2hettel ezelott megtortent a szexualis kapcsolat a parommal.

De most elkezdtem emelyegni nagyon,de nem kivanok semmilyen etelt,nagyon ritka hogy valamit megkivanok.

Neha neha szedulok,sokszor faj a fejem,de arra go doltam hogy ez biztosaz idovaltozas miatt van,migrenes voltam.

Mostanaba egyre gyakrabban megyek pisilni es allandoan olyan erzeseim vannak hogy szetfeszul a hasam,es huzzodik.



2014. jún. 23. 22:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

24 eves vagyok,mar normalis a verzesem,mindig pontosan megjon,soha nem kesik,nem jon elobb.

En is gondolkodtam hogy valtok dokit,a rendes hazidokim mondta,a nogykgyaszom normalis.

2014. jún. 23. 23:45
 12/16 A kérdező kommentje:
Bocsanat a fogalmazasert,telefonrol vagyok,es eppen megy tonkre sajnos.
2014. jún. 23. 23:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne a háziorvosodra hallgatni... türelem ne stresszelj jővőhéten kiderűl!! Jobb lenne ha gyógyszert szednél vagy ha nem komoly akkor meg óvszert használnátok mert könnyű összeszedni bármit is!
2014. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvos az, aki szerint menstrualaskor nem lehet teherbe esni???

Baratnomnek van egy rohangalo, rosszcsont "bizonyiteka" az ellenkezojere :) Abban a honapban egyszer voltak egyutt, mert a parja kamionozik...Ha nem akarsz gyereket vedekezz mindig. Es surgosen keress masik dokit,lehetoleg valaki olyat,aki nem a piacon vette a diplomajat. Ha kesik, akkor csinalj tesztet reggeli elso pisibol. Drukkolok,hogy minden rendbe legyen :)

2014. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igen lecserélem a dokim,mert nem hiszem hogy nem lenne baj ezekből,szeretnénk gyermeket,de nem most,de ha van akkor sem vetetném el.
2014. jún. 24. 15:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Én alapból nem értem, azt írtad, 2 hete feküdtetek le, ekkor volt a vérzésed. Aztán azt írtad, már 2 hete késik a menstruációd...Ez időben elég kusza, ha már 2 hete késik, akkor legalább 5 hete kellett, hogy történjen a dolog... Amúgy igen, menstruáció alatt is teherbe lehet esni, előfordulhat spontán peteérés.
2014. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!