Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik legjobb barátnőm 17...

Egyik legjobb barátnőm 17 éves és terhes lett, mit csináljunk most?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi a teendő hiszen én mégcsak nem is szexszeltem de ő egy hónappal idősebb nálam és nem tudjuk, hogy most mi legyen de nem is hiszem el, hogy ilyen felelőtlen volt, segítsetek!

2014. jún. 17. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljen a szüleivel. Elképzelése van a jövőről? A partnere mit gondol?
2014. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell a lehetséges apukával. A lány szüleivel. Nőgyógyásszal. Sztem sürgősen nőgyógyász, és vele meg tudja beszélni, hoyg mi legyen. Te kísérd el, annyiben tudsz segíteni.Lényeg hogy mindent mielőbb, a lehető leggyorsabban kell. Titkolni nincs mit, gyorsan segítséget kell kérni. Lesz ami lesz!
2014. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is menjen nődokihoz, aki megállapítja a terhességet és hogy melyik hétben jár. Utána beszéljen a szüleivel és a gyerek apjával, hogy mit szeretnének. Megtartani, elvetetni vagy örökbe adni.
2014. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál már volt 4 hetes és azt nem tudjuk ki az apa...
2014. jún. 17. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Na, kamu királynő. Negy hetes terhesseg nincs, pontosabban nem ismerhető fel..
2014. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó,hagyjuk már...
2014. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy ilyen kérdés lenne kiírva ami persze valódi, akkor megírnám, hogy hetekkel előtte kellett volna azzal a kérdéssel kezdeni hogy..."legjobb barátnőm sexelni akar, hogyan védekezzenek?"

De gratula, itt a nyáriszünet, elhiszem hogy unatkozol, de a kamuzás olcsó játék...

2014. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
De van olyan,hogy 4 hetes terhesseg. Mikor en terhes lettem es elmentem a dokihoz akkor mondta, hogy 4 hetes. Vagy o se jol tudja?
2014. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Utolso! 4 hetes terhesseget nem lehet megallapitani. Eloszor is mire elmarad a menstruacio, mar 6 hetesnek szamit. Masodszor, ultahangon is max annyi latszik, hogy megvastagodott a mehfal, az meg nem feltetlenul jelent terhesseget.
2014. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

"Eloszor is mire elmarad a menstruacio, mar 6 hetesnek szamit"

Na nehogy más,aznap amikor meg kéne,h jöjjön,de nem jön és beigazolódik a terhesség,akkor bizony az 4 hetes terhesség. Nagyon könnyen kiderithető,az egy dolog,h uh-on nem látszik semmi és még kb 2 hétig felesleges orvoshoz menni,de a teszt simán kimutatja és bizony olyankor az emberek 4 hetes terhesek.

2014. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!