Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki október elején fog szülni a SOTE II. -n?

Figyelt kérdés

#SOTE II #október eleje
2014. jún. 25. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! en oktober 9-re vagyok kiirva.
2014. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:):):):) Én is október 9-re vagyok kiírva. Ez micsoda véletlen!
2014. jún. 25. 12:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Hirtelen nem is írtam tovabb. :) Neked mit mondtak, van esélyünk az ülloi uton szülni, vagy Tömő utca lesz? Ki az orvosod?
2014. jún. 25. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet h osszefutunk! :-)

Varbiro doktor urnal fogok szulni, o azt mondta h oktoberre tervezik a visdzakoltozest ugyhogy szerintem mi meg a Tomo utcaban leszunk.


Meselsz magatokrol? Hanyadik baba? Kisfiu, kislany?


Nalunk masodik es hugi erkezik.

2014. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia. Akkor most megint mosolyogni fogsz. Ugyanis második baba es hugit várunk. :) Én Tóth doktor úrhoz járok. Itthon van egy kisfiam, aki elmúlt 2 éves. Nagyon várjuk hugit. Én is ugy tudom hogy mi meg Tömő utcában szülünk. Neked otthon kisfiad vagy kislányod van? Mennyi idős? Hogy vagy most a második babával?
2014. jún. 26. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeptember végén fogok ott szülni, még idén tuti mindenki a tömő utcába fog szülni :)
2014. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg vicces! :-)

Nekem is kisfiam van, o szeptemberben lesz 2 eves.

Most mar minden ok, nyugis a terhesseg de a 18. hetig folyamatosan rossul voltam, hanytam. A kisfiammal semmi ilyen nem volt ugyhogy ez nagyon meglepett. Te hogy vagy? Jol birod a terhesseget?

2014. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azt hiszem valahogy mindegy is, hogy hol szülünk csak minden rendben legyen. Nekem kisfiammal nem volt egyszerű sem a terhesség sem a szülés. Most a kislanyommal is vannak nehézségek. Mindkét terhesség során előjött a magas cukor. Egyébként nincs gond a cukrommal csak a terhességek hozzak ki. Oda kell figyelnem mit eszem es mennyit. Sajnos a derekam is becsipődött a hétvégén, olyannyira higy ügyeleten kötöttem ki. Nem bírtam mozogni egyedül, segítséggel meg üvöltve, annyira fajt. :( meg most is nehezen megyek. Azt mondtak egyszer csak elmúlik, de sajnos bármikor visszajöhet. Biztató. Mindezek ellenére azt mondom jol vagyok es nagyon várom mar a kisteso érkezését.

Kedves 7-es válaszoló! Honnan irsz? Lehet hogy még közel is lakunk egymáshoz. :)

2014. júl. 1. 07:58
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: Obudan lakunk. Es ti?


Jobbulast neked, remelem hamar rendbejossz.

2014. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Írtam privát üzenetet neked, nem tudom megkaptad e. Szep napot!
2014. júl. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!