Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok, van...

37 hetes kismama vagyok, van valaki még október 20-dika körülre kiirva? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kicsit hamarabb, 12.-ére vagyok kiírva. Ha úgy vesszük ez az utolsó hetem, és nem is bánnám ha már megszületne:) Már semmi sem jó, nehezemre esik még menni is, sok joslóm van, ami egyre erősebb, de mindig abbamaradnak a fájások. Tiszta nyűg már minden, és már nincs kedvem semmit csinálni itthon, csak várom hogy teljen az idő, mennék már nagyon szülni:) És te hogy vagy? Vannak joslóid?

39 hetes

2009. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia, keményedések vannak, combnyilalgatások. Semmi extra. Én is várom már a végét. 2-dik baba. Hétvégén jön a hidegfront.:)
2009. okt. 6. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Helló!!! Én okt.25-29.re vagyok kiirva nekem is második, nincs jóslóm de baromi fájdalmasan vizesedek és nagyon nem bánnám ha a hétvégi hidegfront olyan jó igazi front lenne és meghozná a kislányomat!!! :)

Nektek is szurkolok! :)

2009. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) Én okt 23. Elvileg. De a hétvégét én sem bánnám.:)
2009. okt. 6. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
en 38 hetes kismama vagyok,okt.19-re vagyok kiirva,de mar ki vagyok tagulva tobb mint 1 hete vagy 2 ujjnyira,holnap megyek dokihoz,lehet mar beinditja a szulet attol fugg mennyire vagyok kitagulva,mar hetfon is voltam,de haza kuldott azt mondta,most jol erzi magat odabent pedig nem reg meg nagyon ki akart bujni:)egyebkent nagyon izgulok es alig tudok aludni...:(konnyu szulest kivanok mindenkinek:)
2009. okt. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26-ára vagyok kiirva,de nagyon kinlódok.nekem is második baba,ma éjjel álmomban már szültem.örülnék,ha még maradna.de jó is volna,ha már meglenne.már az orrom is dagad,látom szabad szemmel a duda orrom.
2009. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én okt. 22-re vagyok kiírva, de már minden nyűgöm van. Meg 3x voltak olyan erős jóslóim, hogy azt hittük itt az idő, erre 4-5 óra múlva abbamaradtak. Meg még 2000 a méhszáj állapota. Félek, hogy nem fogom felismerni, ha tényleg itt az idő. :-(
2009. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én tegnap voltam dokinál, a méhszájam 2111. Azt mondta a baba méretei alapján, akár szülhetnék is. :) Jó lenne már.
2009. okt. 9. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
én okt 19re vagyok kiirva,nagyon erös josloim vannak de nem rendszeresek már csütörtök ota szenvedek amugy minden oké nállunk nem biztos hogy hüvelyi szülés lessz aztmondta a dokim szerdán hogy nagyon fennt a baba és nem is tágulok már 2,5 hete csak 1 ujjnyi és semmi változás pedig a nyákdugom is elment,vszinü császározni fognak.ugyhogy nállunk mindenképp 20.án baba lessz.könnyü szülést kivánok mindenkinek!38 h kismami
2009. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azta, de jó neked, mert már tudod mikor láthatod a babád...:) Neked is könnyű szülést.
2009. okt. 9. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!