Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszonylag olcsó 4D genetikai...

Viszonylag olcsó 4D genetikai ultrahangot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
közepes kockázatú lett a kombinált tesztem. 1:750. És aggódom, a kezelőorvosomhoz csak 2 hét múlvára kaptam időpontot. köszi előre is

2014. jún. 25. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a hepinet rendelőbe megyünk jövőhét pénteken komplett genetikai 4D uh vizsgálatra, bár nem hiszem, h ez lenne a legolcsóbb.

[link]

[link] akciok_araink.php

2014. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kecskeméten rendel dr Kurai István. 9 -10 Ezerért csinál vizsgálatot nagyon jó orvos
2014. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 12 ezer ft-t fizettünk a 4D-ért de semmi pénzért nem mennék másik orvoshoz! :)

Amilyen alapos volt és türelmes bőven megérte az árát.

Szerintem ezek az ultrahangok nagyjából ilyen árba vannak.

Bár nem tudom megmondom őszintén,mert másik orvost nem is néztem!

2014. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a.anca válasza:
9000-ért voltunk a Mester utcába, képet leletet kaptunk, felvételt és ajándék hűtőmágnest és egy kupont amivel legközelebb kedvezménnyel tudunk menni.
2016. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!