Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen enyhe menstruációs...

23 hetesen enyhe menstruációs "fájdalom"? Nem normális ugye?

Figyelt kérdés
Szombaton leszek 24 hetes, eddig probléma mentes a terhességem hála Istennek, de éjszaka sokat nyújtózkodom, akkor jobb vagy bal oldalon egészen lenn pár mp-ig kellemetlen érzés. Ma pedig mintha enyhe menstruációs fájdalmat éreznék. Egyáltalán nem vészes, nem fáj, nem is nevezném görcsnek csak olyan érzés mintha menstruálnék, ez az első kisbabám és nagyon félek hogy esetleg valami baj van :( Segítenétek?
2014. jún. 25. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Hirtelen elkezdett nőni a babád és nyúlnak a tartószalagok ezt érzed.
2014. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van a levegőben, de az elmúlt 2 hétben nagyon sok kismama panaszkodott hasonló tünetekre..és mind 23-24 hetes állapotos volt. Volt akinek azt mondta a dokija vizsgálat után, hogy nincs semmi gond, pihenjen és emelje a magnézium adagot...valakinél meg méhnyak rövidülést állapítottak meg és szigorú pihenést javasoltak. Velem is hasonló volt..23 hetesen mensis érzésre ébredtem..bementem a kórházba 5 napig bent tartottak. Kaptam magnézium infúziót és tüdőérlelőt ha esetleg megszületne a babám..hát képzelheted, hogy bepánikoltam.

Szóval Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy inkább gyorsan vizsgáltassa meg magát, nehogy gond legyen..egy kis életről van szó.:)

Remélem minden rendbe lesz veled is:)

2014. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez pont az az időszak, amikor növekedési ugrás van a babáknál. Nyúlnak a szalagok, nyugi.

Plusz ez a hidegfront is bekavarhat. De szerintem ha enyhe feszülés, akkor nincs semmi gond. Magnézium és pihenj sokat.

2014. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!