Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten a legnagyobb a...

Hányadik héten a legnagyobb a vetélés kockázata?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

11.

De szerintem ne ezzel foglalkozz, nem lesz baj!

2014. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4-6
2014. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza, a 4-6 hétben nagyon sok terhesség ér véget, nem sokkal a beágyazódás után. Egyes statisztikák szerint 50-60%!

Csak a nők ezt nem veszik észre, mert ők csak annyit látnak az egészből, hogy "késett pár napot a menzeszem".


De ezek a terhességek nagy többségében genetikai rendellenesség miatt érnek véget (50%ban kb) és valljuk be, a természet így szelektál, jobb is, hogy így történik.


Ezek azonban nagyon kicsi vetélések, általában kiürül gond nélkül (azért jobb a dokival megnézetni) és utána azonnal lehet teherbe esni, nem kell várni semmi időt.


Nekem sajnos már 2 ilyen vetélésem volt, de ezekről is csak azért tudtam, mert teszteltem. Emellett sokszor volt sima késés, és mivel aktívan próbálkozunk ezért könnyen lehet ezek is kisterhességek voltak.

2014. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 7hetesen vetéltem el. semmi genetikai ok nem volt a háttérbe, május 8.án kaptam vizsgálati papirokat minden rendbe volt utánna rögtön mentem UHra megnézni, hogy lássam minden jo e. tökéletes volt nagyon szépen fejlődött nagyon boldogok voltunk a páromal. május 9.én (másnap) reggel 7kor kegyetlenül véreztem bevittek a korházba. Spontán vetélés lett :(
2015. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!