Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. hanyadik terhességi héten...

Kb. hanyadik terhességi héten a legnagyobb a vetélés esélye? én a hetedik hétben vagyok, tegnap elott voltam ultrahangon, a baba él, rendben van

Figyelt kérdés
csak picit aggodom. ugy hallottam, h. az elso trimexter vexélyes. Szeretném tudni, h. kb mar tul e vaok a krizisen.az ultrahangos vizsgalat utan azt irtak a papirra, h.a baba sziv aktivitása 15+ és egy szivecskebe rajzoltak, ha jollátom, akkor az egy plusz jel és nem szám. ez mit jelent? elore is koszonom.
2008. dec. 31. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mit jelent, amit a papírodra írtak.

A legtöbb vetélés a 12. hétig következik be és ez időn belül főként akkor, mikor a rendes havik jönnének meg. (4-5 hét és 8-9 hét)Én a babámat a 9. héten veszítettem el.

Sajnos még nem vagy túl a kritikus időszakon.

De minden rendben van, ne aggódj, az biztos nem visz előre. Természetes hogy gondolsz a vetélés lehetőségére, melyik kismamának ne jutna eszébe?

Viszont inkább pozitív dolgokra gondolj és ne arra, hogy elveszítheted.

Érezd jól magad és várd boldogan a kisbabádat. Meg fog születni!!!

2008. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Az első 12 hét után már jobbak az esélyek tehát még nem vagy túl rajta!!!!Vigyázz nagyon magadra és próbálj kevesebbet aggódni és arra gondolj minden rendbe lesz!!!

2008. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!