Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok,9,1 lett a...

25 hetes vagyok,9,1 lett a koleszterinem és a triglicerid is magas, valakinek volt hasonló? Mit mondott rá a doki? Súlyos? Gyógyszert kell szednem rá?

Figyelt kérdés
Csak 3 hét múlva megyek dokihoz, megijedtem.
2014. jún. 25. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem fog magától megoldódni. Nekem évekbe került. Amivel tudsz segíteni: zsiradéknak kókuszzsír, semmi szalámi, kolbász, disznóhús, egyéb rejtett zsírok. A trigliceriden hamar fog látszódni, a koleszterin keményebb dió.
2014. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem 8-as volt azt mondták nem kell vele foglalkozni, mert ez terhességi koleszterin, el múlik szülés után. Azt mondta az orvosom, azért ne kolbászt reggelizek :D Nem is értetem az értéket sovány húsokat, zöldséget, gyümölcsöt ettem, ásványvizet ittam, de nőgyógyászom mondta ez előfordul nem kell vele foglalkozni. Tehát ne idegeskedj a dokid majd el lát jó tanáccsal, kerüld a zsírosabb ételeket.
2014. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszaitokat! Hasonlóan étkezem én is, kevés zsiradék, szénhidrát mértékkel, disznóhúst nem szeretem sosem eszek, szoval nem értem én sem. :( remélem legalább tovább nem nő.
2014. jún. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!