Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. heten enyhulo hanyinger...

8. heten enyhulo hanyinger jelezhet gondot? Van olyan akinel elofordult hogy a hanyingeres tunetek megszuntek par napra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi minden rendben!

Nekem is volt h egyik nap nagyon rosszul voltam, màsnap semmi bajom nem volt...a mellfàjdalom is szépen enyhült. Én is mindig aggódom vmin. A héten voltam 10+1 nél uh-n és minden rendben volt.

Pedig aztàn nekem derékfàjdalmam apró görcseim is voltak/vannak. A hànyingerem még megvan de nem minden nap egyfirma erősen.

Amúgy én is mindig aggódom vmin....

2014. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem az 5.hettol egesznapos hanyingerem volt a 12.hetig. KIVEVE a 8.heten amikor a masodik havim kimaradt,akkor 3napig jobban ereztem magam,nem volt hanyingerem :) nyugi!!

15hkm

2014. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne ijedj meg, ez sok dologtol fugghet. Én pl. ha kipihentrbb vagyok, sokkal jobban erzem magam, szinte nem is vagyok rosszul. Aztan ha faradtabb akkor meg fel napig emelygek... Most leszek 10 hetes, es alig van tunetem, de ilyen is van!
2014. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Es a vitaminok is befolyasoljak...szoval no para! ;-)
2014. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj, de edesek vagytok ,koszonom szepen, mar meg is nyugodtam <3
2014. jún. 29. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,ne aggódj.Igen ismerős :)Volt,hogy 2 napig kutya bajom volt,reggel is minden hányinger nélkül kipattantam az ágyból ilyenkor.Következő nap meg az egész napomon a wc-t ölelgettem.Kellemes babavárást! 18+6 km.
2014. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!