Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet szörtele...

Terhesség alatt lehet szörteleníteni?

Figyelt kérdés
bocsi tudom fura kérdés de nem volt anyám aki el mondja.. mert én halottam azt is hogy igen meg azt is hogy nem és ha tényleg nem akkor miért??

#terhesség-szépség
2014. jún. 28. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet :)
2014. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nekem idáig azt mondák a legtöbben hogy nem lehet merthogy árt a kicsinek vagy mi
2014. jún. 28. 13:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy lehet!! Bár én nem gyantázok ezért nen is most kezdtem el. :) nyugi csak továbbra is figyelj oda..
2014. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Nyugodtan szőrteleníts! Én a második felében a várandósságnak már csak kozmetikussal cukorgyantáztattam az intim területet, mert nem saját magam nem fértem hozzá. Hozzászoktak a kozmetikusok is a kismamás kérésekhez. A cukorgyantában az is nagyon jó volt , hogy tartós a hatása. Szüléskor a szülésznő nem is látta szükségesnek a borotválást.
2014. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert mivel ártana a kicsinek,ha te leborotválod a lábad,nunid vagy a hónaljad?
2014. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
én énsem gyantázok borotvát használok... és abbol mi igaz hogy "azon a részen" tényleg nem szabad???
2014. jún. 28. 13:42
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Jaj Istenem ne legyél már értetlen.Nyugodtan borotváld le a sunád,a gyereknek attól semmi baja nem lehet,miért lenne???? Gondolkozz már mielőtt ilyen abszurd dolgokon pörögsz,vagy direkt provokálod a népet az ostoba kérdéseiddel?
2014. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
már bocs de mire le írtam jött a többi válasz arról h nem volt aki ezeket el mondja nem tehetek..
2014. jún. 28. 13:47
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt nem kell elmondani,ha józan ésszel belegondol az ember,akkor gondolhatja,hogy mennyire árthat.Kb mint a hajvágás...
2014. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Szülés előtt is leborotválnak, akkor? Kiváncsi lennék ki mondta ezt az eget verő baromságot? ! Attól h terhes vagy még nem áll meg az élet...én rosszul éreztem magam attól h nem tudtam megcsinálni rendesen, a végén már apa tartotta a tükröt vagy segitett mert hatalmas volt a hasam, fél idősen már akkora hasam volt mint egy babanal...
2014. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!