Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek barnázás a...

Volt valakinek barnázás a terhesség 8 -dik hetében? Mindenképp rosszat jelent? Nagyon kevés és csak ritkán.

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. héttől volt a 12.-ig pár alkalommal. Nem feltétlen jelent bajt,sok kismamánál előfordul,és a nagy többségnél nem lesz gond. De beszélj az orvosoddal,lehet pl. hormonális oka,ilyenkor adnak progeszteron pótlást.
2014. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utrogestant kapott barátnőm, pont így volt, mint most te. Kellett a gyógyszer neki. Nem lett gond, azóta megszületett és egészséges, szép babája lett.
2014. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt, kb. 3 napig tartott, napi fél kávéskanálnyi kb, és inkább csak a papíron, rózsaszínes, barnás, 7. hét környékén. Én lefeküdtem amint megláttam és 3 napig pihenő üzemmódba voltak (szerencsére pont hétvége volt) és elmúlt. Akkor még nem tudtam hogy dokihoz kellene menni vele, így ez fel sem merült. De nem is lett belőle semmi gond. Ha tényleg kevés, és csak ritkán akkor ne aggódj rajta szerintem.
2014. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtató szavakat holnap utánra van időpontom ultrahangra addig izgulhatok.Volt már egy elhalt terhességem tavaly de akkor nem volt barnázás viszont terhességi tüneteim se voltak most viszont vannak.Remélem minden rendben lesz
2014. júl. 1. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1x volt 8 hetesen. Azonnal bementem a kórházba. Hüvelyi fertőzésem volt amiatt volt barnás folyásom, de azért írtak föl Utrogestan gyógyszert is biztos ami biztos alapon. Én nem várnék pár napot, azonnal mennék be a kórházba.

Minden jót!

2014. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 7. héttől úgy a 10.ig nem folyamatosan csak időnként. MagneB6ot kellett szednem és pihennem. Most 36 hetes vagyok :)
2014. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem rosszat jelentett sajnos.:(

A második terhességemnél is volt úgy a 6. héttől, Duphastont kaptam, és bár barnázgattam pár napig, nem lett baj belőle.

2014. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!