Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen barnázás es nyitott...

21 hetesen barnázás es nyitott kulso mehszaj. Valaki volt mar igy?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal, megnyugtatott hogy nincs semmi gond,a babaval sem.Nem tudja, hogy mitol lehet.Ott azt mondta zart a mehszaj, de itthon vettem eszre, hogy a papiromra 3100-as erteket irt.

2014. máj. 26. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A méhszáj nyitottsága gyakran előfordul, ez még magában nem akkora gond, viszont nem árt a szexet illetve a cipekedést erőnlétet kerülni. A barnázás mitől, nem mondta?
2014. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy mitol lehet.Nem latott semmi rosszat.Szerencsere.A terhessegem elejen is ugyan ez volt akkor progeszteron hiany miatt volt.De most azt monda, hogy nincs osszefuggesben az elozovel.Eddig is kimeltem magam.Nagyon megvagyok remulve.Rutascorbint magneziumot javasolt.Ez mellett meg gravidat is szedek
2014. máj. 26. 18:27
 3/17 anonim ***** válasza:

C3100-as értékem volt a 20. héttől, mellette volt vérzés is, bár azt soha nem tudták, hogy honnan jön. Saját tempómban megcsináltam mindent, amit akartam, tudtam dolgozni is kicsit. Magnéziumot szedtem, és rögtön abbahagytam mindent, ha úgy éreztem, hogy feszül a hasam.

Időre szültem.

2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Javasolta nekünk is mellőzni az együttléteket az orvos.
2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most ezzel megnyugtattal.Es mennyire vereztel?Veres volt vagy barnas?Meddig tartott?Bocsi a sok kerdesert de elegge aggodom.A hazas elet sajnos szoba sem johet parom kulfoldon van :)
2014. máj. 26. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincsen semmilyen fertőzésed? Én nem a legjobb példa vagyok, ezért nem szeretném elmondani nálam mi történt, mert csak megijesztenélek vele. A lényeg hogy nálam a problémát fertőzés okozta, és azért vérezgettem mert nyílt a méhszáj. 20 hetes voltam akkor.
2014. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert csak a mehszajat vizsgalta nem vett mintat.Remelem semmi rossz nem lesz
2014. máj. 26. 21:37
 8/17 A kérdező kommentje:
Mikor vettek eszre a fertozest?
2014. máj. 26. 21:38
 9/17 anonim ***** válasza:
20 hetesen 3, gyerekkel én is így voltam....a belső méhszáj még 39 hetesen is zárva volt, ne aggódj ez teljesen jó érték !!! fő hogy a belső méhszáj zárt!!
2014. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy koszonom.Es setalhattal, autozhattal vagy szigoru agyhoz voltal kotve?De azer is aggodom, hogy miert lehet a barna folyas.Mar ott tartok, hogy semmit nem emelek meg
2014. máj. 27. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!