Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes terhes vagyok. Elég...

14hetes terhes vagyok. Elég ha 2naponta szedem a terhesvitamint (gravida)? . Köszönöm

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
elég
2014. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Napi egyet kell én úgy tudom.Mit mondott a védőnő?
2014. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A védőnő nem mondott semmit.csak azért kérdezem,mert nagyon sok gyümölcsöt eszek.köszönöm a válaszokat
2014. júl. 1. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen elég. :) Itt a jó idő tele gyümölcsökkel, zöldségekkel. :)
2014. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én minden nap szedtem terhesvitamint, szerintem azzal nem lehet ártani, de a folsav a legfontosabb
2014. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl rosszul vagyok minden terhesvitamintól megkérdeztem a védőnőt azt mondta már tudok mindent enni így ha nem,bírom már nem kell erőltetnem..amúgy sokan csak heti ketszer szedik mert nem bírjak,vagy mert Szerintük hizlal...nyugi amit mond az orvosod mindi azt szedd az elején a folsav volt a fontos,nekem most pl Omega 3at kell szednem..17hkm
2014. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!